Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az instagram,facebook,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az instagram,facebook, stb. szociális média hatására lettek ennyire a külsőségek és a pénz rabjai és már az átlag férfi se elég vagy miért jött el ez a töréspont?

Figyelt kérdés
Kvázi ha egy férfi már mondjuk 170 cm akkor nem kap nőt
2022. júl. 15. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellene, hogy elég legyen az átlag férfi?

Számomra az az átlag, amiből 5 percenként látok hasonlót az utcán és tök semleges számomra, tehát nem jóképű, de nem különösebben ronda, a legtöbb dologról ugyanaz a véleménye, mint a többségnek, és semmi olyan nincs benne, amivel kiemelkedne számomra a masszából.

Nos, miért kellene ilyen férfi bárkinek is, akit ő maga így lát?

2022. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
89%
Csillagbogár, te nem átlag férfi vagy, te egy megkeseredett, taszító jellemű incel vagy. Az a baj, nem a pénzed.
2022. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
94%
Nézz már szét az utcán, te szerencsétlen!
2022. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan olvasgass vissza, fogsz találni hasonló kérdést(ha te írod ki őket a “saját kérdéseim” menüpont alatt egyszerűbb lesz) és mazsolázz ott a válaszok közül. Szívesen 😘
2022. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

#1


Te nem egy átlag nő vagy?

2022. júl. 15. 19:17
 6/70 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak társadalmi, hanem súlyos gazdasági okokból kifolyólag sem fognak soha visszajönni azok az idők, amikor a magadfajták sajnálatos módon még "kaphattak" nőt, kérdező.
2022. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok átlag nő.


1-es voltam.

2022. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
88%
🥱🥱🥱
2022. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

#7


Miért nem vagy átlag nő? Belőled nem lehet hasonlót látni 5 percenként az utcán? Vagy Margot Robbie magyar hasonmása írogat a gyakorikerdeseken?

2022. júl. 15. 19:21
 10/70 anonim ***** válasza:
88%

Én a 90-es években voltam tini. A fajtád sose kellett. Nem kellett ahhoz internet meg insta hogy kikukázzam a selejtet, aki csak megkeserítené az életem és lehúzna.

És itt most nem a 170 centiről van szó. Az nem akadály hogy 'kapj' nőt (brrr) Az az akadály ami a fejedben van.

2022. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!