Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az instagram,facebook,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az instagram,facebook, stb. szociális média hatására lettek ennyire a külsőségek és a pénz rabjai és már az átlag férfi se elég vagy miért jött el ez a töréspont?

Figyelt kérdés
Kvázi ha egy férfi már mondjuk 170 cm akkor nem kap nőt
2022. júl. 15. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
95%
#18 nem vettem észre hogy brekegnék. Büszke vagyok rá hogy közel 20 év után is ugyanúgy beszélek és írok ahogy megtanultam. Magyar vagyok. Megszűnünk magyarnak lenni amikor elmegyünk? Van családom, megmaradtak a barátaim, mindenki. Évente többször hazamegyek. De még ha nem is így lenne, tilos ide brekegnem magyarul? Te tiltod meg? 🤡
2022. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
váááá ez tényleg a Farquaad nagyúr, már hajtogatja a pasijainkat 🤣🤣🤣🤣
2022. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:

#21


Egy nő általában nem büszkélkedik azzal ha kitartott lesz egy gazdag külföldinél, persze utólag már magyarázza, hogy jajj hát nem is a pénzről szólt a dolog, nyilván azért nem dolgozott vagy csak annyira mint Vajna Timike az ura által pénzelt cégekben , na az ilyen nő a legalja mindennek

2022. júl. 15. 19:51
 24/70 anonim ***** válasza:
94%
#23 nyugi, nehogy itt infarktust kapj nekünk 🤣 Nem vagyok kitartott, mindig dolgoztam, akkor is amikor még suliba is jártam itt a kiköltözésem után. De tudod mit, kitartott voltam és vagyok 😌 Ha ez kell hogy megüssön a guta, ám legyen :D
2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:

#24


Vajna Timike is azt mondaná, hogy dolgozott hiszen néha elment fotózkodni meg az ura által alátett cégeket igazgatta, igaz veszteségesen de hát dolgozott! Heti pár napon pár órát

2022. júl. 15. 19:55
 26/70 anonim ***** válasza:
87%

"Belőled nem lehet hasonlót látni 5 percenként az utcán? Vagy Margot Robbie magyar hasonmása írogat a gyakorikerdeseken?"


Nem, nem lehet, pláne nem Magyarországon.

És nem, nem hasonlítok pont Margot Robbie-ra sem. :)


"Egy ember fejébe nem lesz bele mielőtt esélyt se adsz neki"


És? Meg kell ismerni. Ahhoz, hogy ezt jól csinálja az ember, kell emberismeret, ahhoz meg tapasztalat kell.


" bezzeg a jó képű macsónak akinek patkány belseje van annak szétteszed a lábad mert jó képű "


Igen, ilyenbe bele lehet futni fiatalon még akkor is, ha a belső értékek is fontosak az embernek.

Olyan a büdös életben nem történt velem, hogy láttam, hogy valaki patkány, vagy bármi ilyen irányú gyanút tapasztaltam, de a jó külseje miatt úgy voltam vele, hogy nem érdekel, én azért is szétteszem neki.

Az a helyzet, hogy legtöbbször idő kell, hogy kiderüljön, hogy valaki patkány, valamint akiket te annak tartasz, azoknak is akadnak pozitív tulajdonságai, amiket kidomborítottak az elején, és meg tudták vele fogni a nőt.

Pl. nekem volt egy nagyon jóképű, de patkány párom. Viszont amellett, hogy gyökér, intelligens, olvasott, jó beszélgetőpartner. Az elején semmi rosszat nem tett, viszont nagyon jókat beszélgettünk, élvezet volt vele időt tölteni, kellemes társaság volt, és úgy tűnt, hogy lelkileg is oké. Aztán kiderült, hogy nem, hanem közben ott van a törékeny egója, a sok frusztrációja, nemtörődömsége, és a frusztrációit kompenzálni hivatott beképzelt, nagyképű viselkedése. Majd jöttek az olyan elvetemültségei, hogy saját bevallása szerint azért generált direkt veszekedést, mert unatkozott, mert túl rendes, "jókislányos", megértő voltam vele.

Aztán megkidobtam, ez van.


Ez csak egy példa volt, ahhoz, hogy legyen már jó emberismereti képességem, sok tapasztalat kellett. Nem volt sok kapcsolatom, de sokat ismerkedtem, beszélgettem.

Azt is megtanultam, hogy az átlagos vagy átlag alatti férfiak között egy hangyafsznyival sincs több lelkileg értékes ember. Itt említek még egy példát: A legnagyobbb patkány velem egy olyan pasi volt, aki kifejezetten előnytelen külsejű, nőknél sikertelen.

Így logikailag azonnal az következik, hogy romantikus céllal soha az életben nem ismerkedem többé olyannal, aki nem vonz, semleges. Olyanok között kerestem azt, aki lelkileg is a társam, aki szexuálisan vonzott.

Régóta van is párom egyébként, akivel szeretjük egymást.

De ha szétmennénk, akkor sem adnék le az igényeimből, mert most már tudom, hogy milyen az, amikor majdnem egy évtizeden át szeretve vagyok (még ha tönkre is menne a kapcsolat, azt az élményt megjegyzem egy életre, hogy milyen volt, amikor működött).

2022. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

De gusztustalan vagy kérdező. Neked nem a külsőd a legnagyobb gond.

Még akár kövéren is találnál hasonló párt, de ha te vagy a piálós pasi, akkor a napi pár sör nagyobb gond, a belsőd pedig a legnagyobb gond.

Sokkal rosszabb vagy, a jóképű pasik, amúgy nem tudom, honnan szeded, hogy aki jól néz ki, az belülről el van cseszve. Belülről te vagy elcsesződve, de igen alaposan.

2022. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:

#27


Nyilván nem mutatom ezt egy nő felé amelyik adna esélyt, elég érdekes, hogy ha egy jó képű férfi képével megyek fel társkereső akkor egyből egyszerre 10-20 lánnyal beszélgetek abból párral órákon, napokon át teljes összhangba szinte szerelembe esik olyan összhang van de persze mikor kiderül, hogy más a külső akkor már nem ér semmit a belső, pedig állítólag ez a fontos..

2022. júl. 15. 20:02
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem gazdag voltál?
2022. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Neked a média miatt kell sovány nő?
2022. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!