Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagydumás nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagydumás nőcsábász férfinál esélye sincs egy szociális fóbiás, szürke kisegér nőnek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő nyilván. Nagyon nehezen ismerkedek bárkivel is.A munkahelyem egy egyszemélyes kis üzlet. De a környékéről nagyon oda vagyok egy férfiért már egy éve. Köszöni szoktunk egymásnak és kb ennyi a kommunikáció,amugy sincs úgy egymással dolgunk.

Amikor elkezdtem. ott dolgozni tetszettek neki, legalábbis mindig úgy nézett rám.

Sok lány dolgozik körülötte és állandóan azt látom, hogy mindig vkivel nevetgél,olyan rossz érzés ezt látni. Nem tudom mi tévő legyek. Lehet új munkahelyet kellene keresni, mert nagyon össze tud törni egy egy ilyen nap. Néha próbáltam úgy alakítani, hogy muszáj legyen beszélnünk, mert már nem bírtam tovább, de annyi volt ilyenkor, hogy kB 2 mondatot ledarált nekem. Ez még rosszabb, mintha gyorsan le akarna rázni. Pedig tényleg nem voltam tolakodó, és bámulni sem szoktam, úgy, hogy zavarhatná.Szóval ezt nem is nagyon értem.

Tudom, most lesz aki szerint hülye vagyok mert szinte nem is ismerem és ennyire oda vagyok érte. De ennek nem tud az ember parancsolni,nagyon nagyon vonzódom hozzá.


2022. ápr. 14. 16:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És nincs túl idealizálva sem a csávó, nem aza a tipikus szépfiú nőcsábász, de mégis vmit nagyon tudhat.
2022. ápr. 14. 16:53
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert egy férfi kedves másokkal, az nem jelenti, hogy nőcsábász.

Nőként írom, kérdezem, mi a fenét akarsz egy ennyire extrovertált férfitól? Csak szoronganál mellette.

2022. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy nincsen. Az ilyen lányokon élősködik a nagydumás csávó, meg ezeket használja ki naivan. Ebből és az ilyen lányok önértékelési problémáiból építkezik a "macsó kultusz".
2022. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nagyon minimális az esélyed. Ezt mondom a nőknél átlagosan jó férfiként, és főként a szociális fóbiádra hivatkozva.


29/F

2022. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én azt mondom lehet esélye, hogyne lehetne. Gyakran olyan embert találunk vonzónak, akinek a tulajdonságai, a stílusa eltér a miénktől. Sokszor két dudás amúgy sem fér meg egy csárdában. Valamint attól hogy valaki társaságban nagy dumás, otthon meg a nyugodtságot szereti, pl Én is azt vettem észre, hogy mindenkivel kissé más a viselkedésem, meg társaságra válogatja mennyire bontakozok ki, heccelődök, stb.. és ez így pont jó, hogy minden embernek más szerepe van az életemben, mert olyan úgy sincs, hogy mindenkivel harsány valaki.
2022. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Így jár az, aki nem kezd semmit a szociális fóbiájával: nem kezd dolgozni rajta, nem megy mentálhigiénés szakemberhez, egyszóval: semmit nem tesz annak érdekében, hogy megszabaduljon tőle.
2022. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Legközelebb nyomd a kezébe a telefonszámod.

Ennek az epekedésnek semmi értelme így.

2022. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy esélyes, hogy szívesen megdugna.

Utána meg lehet hogy veled marad örökre. Sok ilyet látni, amikor jó pasikat egy szürke egérkének gondolt kiscsaj tud végül megfogni.

2022. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy sok csaj van körülötte és ő sokat beszélget velük, még nem lesz nőcsábász!

Amúgy meg simán lehet nála esélyed, de jó lenne valahogy jobban megismerni, mert ahogy elnézem, csak néhány (fals) prekoncepciód van róla, hogy abból mi igaz és mi nem...



#6 le kéne szállni a magas lóról, fogalmad sincs, milyen érzés szorongással élni. Az nem olyan, hogy elmész az orvoshoz, felír neked egy tabit és rögtön elmúlik, mint a nátha.

2022. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

#6

Látott engem is jópár...

Szart se tudnak vele kezdeni.

Ha nem vagy benne, ne írj hülyeségeket....

2022. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!