Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagydumás nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagydumás nőcsábász férfinál esélye sincs egy szociális fóbiás, szürke kisegér nőnek?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő nyilván. Nagyon nehezen ismerkedek bárkivel is.A munkahelyem egy egyszemélyes kis üzlet. De a környékéről nagyon oda vagyok egy férfiért már egy éve. Köszöni szoktunk egymásnak és kb ennyi a kommunikáció,amugy sincs úgy egymással dolgunk.

Amikor elkezdtem. ott dolgozni tetszettek neki, legalábbis mindig úgy nézett rám.

Sok lány dolgozik körülötte és állandóan azt látom, hogy mindig vkivel nevetgél,olyan rossz érzés ezt látni. Nem tudom mi tévő legyek. Lehet új munkahelyet kellene keresni, mert nagyon össze tud törni egy egy ilyen nap. Néha próbáltam úgy alakítani, hogy muszáj legyen beszélnünk, mert már nem bírtam tovább, de annyi volt ilyenkor, hogy kB 2 mondatot ledarált nekem. Ez még rosszabb, mintha gyorsan le akarna rázni. Pedig tényleg nem voltam tolakodó, és bámulni sem szoktam, úgy, hogy zavarhatná.Szóval ezt nem is nagyon értem.

Tudom, most lesz aki szerint hülye vagyok mert szinte nem is ismerem és ennyire oda vagyok érte. De ennek nem tud az ember parancsolni,nagyon nagyon vonzódom hozzá.


2022. ápr. 14. 16:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Egy patronra lenne esélyed…
2022. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagy dumás is addig az amíg le nem ápol párszor , utána hirtelen csöndes magának való személlyé alakul
2022. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!