Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éppen itt lenne az ideje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éppen itt lenne az ideje, hogy 25 évesen végre kezdjek magammal valamit?

Figyelt kérdés

Nem szoktam vagy csak nagyon ritkán lányokkal beszélgetni de ha kéne akkor zavarban vagyok, mit csináljak? Magamtól nem szoktam és nem is merek hozzájuk szólni de ha ők szolnak hozzám akkor sokszor nem tudok vele mit kezdeni. A közelükben annyira félek,hogy levegőt is alig kapok.


Az a legnagyobb gond, hogy eléggé zárkózott és csendes vagyok. Így emiatt egy lánynak sem vagyok vonzó, és szerintem nem is leszek.


A húszas éveimre már illene legalább valamit felmutatni de a semmin kívül nem tudok mást. Igazából lányok közelében sem voltam egyszer sem. Annyira idegen számomra minden, hogy még a hangjuk, az illatuk is teljes mértékben idegen számomra annyira nem vagyok hozzászokva.



2021. dec. 20. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Gyere velem edzeni, megmutatom, hogy hogyan szerezhetsz egeszseges onbizalmat, aztan azzal mar magadat is gatyaba birod razni.
2021. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
A súlyok emelgetésétől ugyan mitől lenne több önbizalma?!
2021. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
A pincsit csak kutyaban szeretik a lanyok. Amugy minek neked baratno?
2021. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 25 évesen bőven itt lenne. Van anyád, nőrokonaid, nyilván kijártad az általános, és középiskolát is. Nem ördöglakat, csak emberek, akikkel beszélgetsz!
2021. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A saját családtagjaimmal sem igazán tudok beszélgetni.
2021. dec. 20. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Van anyád, nőrokonaid, nyilván kijártad az általános, és középiskolát is."


Az nem ugyanaz. Én azt hiszem, értem és érzem, hogy mire gondol a Kérdező. Amikor tudat alatt ott van benne az, hogy szeretne velük kapcsolatot, akkor hirtelen emberfeletti magasságba emelkednek. Tudom, hogy nem kéne, de ez akkor is így van.

2021. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
A családtagjaiddal sem kell messze menni, nem a lelkizés az elvárható! Anyádat megkérdezed mi az ebéd, a lányt meg arról, hogy nincs -e kedve keled ebédelni. Ugyanaz a súlya a dolognak!
2021. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nők közelében már gyermekkorom óta kellemetlenül érzem magamat. Mindig az a gondolatom támadt,hogy csak zavarom őket és undorodnak tőlem.
2021. dec. 20. 23:10
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Én is néha nehezen találom a közös hangot az emberekkel, de ismerkedésnél ez nem szokott gond lenni.

23/l

2021. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!