Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
 81/108 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlenség, nekem például mindig igazam van.

Korábbi kérésedre: Nem csinálok kamu profilt randi oldalakra, igazi sem volt soha. Egyik oka, hogy elítélem az összeset, emberek vagyunk, nem tárgyak.

A másik, hogy nem szeretnék itthon gyanúba keveredni miattad, annyit nem ér ez.

2022. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 A kérdező kommentje:

"Nem lehetetlenség, nekem például mindig igazam van."


Tehát akkor te nő vagy.


Köszönöm a válaszodat a korábbi kérdéseimre!


"A másik, hogy nem szeretnék itthon gyanúba keveredni miattad, annyit nem ér ez."


Ellenőrzik a saját gépedet, vagy mégis hogyan tudnál lebukni?

2022. jún. 5. 19:10
 83/108 anonim ***** válasza:
100%

"Csak egy olyan kérdést mutassál, ahol a nők magukba néztek volna, és elismertek volna bármit is."


Mégis mi a jó francot kéne magunkba nézni és elismerni, mikor értelmetlen általánosításokkal vagdalkozok :)


Ugye nem gondolod komolyan, hogy ha pár idióta mond valamit globálisan a nőkről, akkor majd bárki is magába fog nézni? :D

2022. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol el van mentve a jelszavam, telón is, tőlem aztán oda lép be ahova akar, nekem ezek nem jelentenek semmit. Amúgy nem hiszem, hogy ellenőrzi, hasonló felfogású, mint én.
2022. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
100%
Te még a neked feltett kérdésekre sem vagy hajlandó válaszolni, idióta.
2022. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 A kérdező kommentje:

"Ugye nem gondolod komolyan, hogy ha pár idióta mond valamit globálisan a nőkről, akkor majd bárki is magába fog nézni? :D"


Tehát bárki bármi negatívat mond a nőkről, az csak idióta lehet.

Ezek szerint akkor a nőknek nincsenek negatív tulajdonságaik, csak az idióták képzelik be maguknak. Mindent értek.

2022. jún. 5. 19:26
 87/108 anonim ***** válasza:
100%
Incel logika.
2022. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 A kérdező kommentje:

85.: Mert mondjuk talán normális stílusban kéne feltenni.

Látom már túlságosan megszoktál egy bizonyos stílust a férfiakkal szemben. Szomorú, hogy ezt a mai világban lehet, és senki nem osztott még ki 1-2 sallert.

2022. jún. 5. 19:31
 89/108 anonim ***** válasza:
100%

"Mert mondjuk talán normális stílusban kéne feltenni."


Ne hazudj!


81es válaszom:

"Haveri baráti kapcsolatban te milyen hálát várnál és mire fel?"


Erre se kaptam választ. Normális hangnem stimm.

2022. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%

Normális stílusban tettem fel, te döntöttél úgy, hogy meghaladja az értelmi képességeidet a válaszadás.


"Szerinted az, hogy valakihez hozzászólsz és ő mosolyogva válaszol, az azt jelenti, hogy megtisztelve érzi magát?"


Ez volt a kérdésem. Mert ugye Pisti felhozta, jogosan, hogy miért állsz szóba kövérekkel, ha nem tetszenek, akkor mondtad, hogy ezek haverok.


Tehát ha te beszélsz valakivel, aki kövér, és az a kövér valaki kedves veled, akkor az azért van, mert hálás, amiért nem egy darab szarként beszélsz vele, hanem normálisan, mint a többség.

2022. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!