Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 A kérdező kommentje:

89.: Miben is hazudok? 30 választ írtam ezenkívül összesen. Jó sok időt elpazaroltam az életemből arra, hogy kiégett frusztrált embereknek válaszoljak, és akkor még ilyet kapok "Te még a neked feltett kérdésekre sem vagy hajlandó válaszolni, idióta.".


Na most jött el az idő, hogy azt mondjam, csesszétek meg! Én több időt nem fecsérlek rátok, trollkodjatok mással!

2022. jún. 5. 19:39
 92/108 anonim ***** válasza:
88%

Idefigyelj te kis retek senki sallerosztogató kérdező (#88). Jó nagy a szád miközben nő csak itt áll veled szóba és online meg nem tudsz pofozjodni. Nem mintha élőben mernél.

Igen, a fajtádat élőben is elhajtjuk, ha idióta akkor leidiótázzuk, ahogy az a válaszolód tette, teljesen jogosan. Soha ebben az életben a fejlett világban nem fog visszajönni az amit ti akartok, hogy ne lehessenek elvárásaink és ilyen férgekhez kötelező legyen hozzámenniük a lányoknak. Ha nem kellesz senkinek, ne a pofononat akard azoknak osztogatni akik nemet mondanak az ocsmányságodra, hanem kezdj magaddal valamit hogy embernek lehessen nevezni.

2022. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 anonim ***** válasza:
100%
Én egy túlsúlyos nő vagyok mégis van egy jóképű szexisten pasim már vagy 5 éve :D Aki mer az nyer :D
2022. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/108 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak megöregedtél.

A stílusod meg undorító. Nem hülyék a nők, taplóval nem jönnek össze.

2022. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodjon már le mindenki a picsába. Nehogymár itt törjön ki a 3. világháború.
2022. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván igen, mert senki nem emelt ellene szót, és nemcsak az én válaszomnál megy ugyanez, hanem az összes férfiénál, aki a nőkről kritikát mer megfogalmazni."

Buktad a férfiak támogatását az biztos

Egyet is értenék hogy nőttek a nők elvárásai, de amiket írkàlsz az kb undorító. Veled képtelenség vitázni. Már akkor vesztetted amikor megírtad a kérdést

2022. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én se vagyok egy nagy feminista de azért elég ellentmondásos hogy a kérdező előbb jófiúnak hívja magát aztán meg sallert osztogatna. Szerintem itt mindenki csak trollkodik mostmár.
2022. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sok lánynak az egekben van az egója, de valakiknek így is kellenek.

Egyébként meg le kell sz@rni. Összejönnél egy olyan lánnyal, aki szerinted fennhordja az orrát?

Naugye.


F

2022. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
0%

#98: Csak az a gond, hogy ezek a lányok csak veled és a magadfajtákkal szemben hordják fenn az orrukat (akik aztán kellenének nekik, amikor már abban az életszakaszban vannak, hogy kell keresni egy Lölőt), sokszor még egy alvilági Jeremy Meeks-szel szemben is hirtelen előbújik belőlük az önigazoló kiscica, aki meg akar felelni a kiszemelt hímnek.


Ez a bosszantó és milyen érdekes, hogy ezen régebben a nők sértődtek meg, amikor a férfiaknál volt az a tendencia, hogy otthonra jó volt a házias kis töltöttgalamb szülőgép, szeretőnek meg kalandnak meg az üresfejű cicababa, aki minél butább volt, annál jobb, mert annál kevésbé és később fogta fel azt, hogy igazából buta nő állandóra sosem kell férfinak, csak villogni vele. Így az ilyeneknek maradt a kiöregedett magányos megözvegyült földesúr és lehetett a folklórból kiemelni a feminista lobbinak, hogy "Nézd meg a csinos nő a nagyapjához ment hozzá" mint most a 18 éves lány házassága a 78 éves Fideszes polgármesterrel. Arról persze ilyenkor nem beszélnek, hogy abban a faluban lehet, hogy épp az anyja (aki nő) fenyítette a lányt, az meg menekült volna otthonról, mert úgy gondolta túl csinos tyúkokat etetni meg disznóürüléket lapátolni meg főzni az apjára meg a fiútestvéreire a rendes-dolgos lovászfiú Géza meg nem mozgatta meg, hogy vele éljen le egy életet, inkább eldobta a becsületet, amiért nem adnak kenyeret a boltban és úgy döntött, hogy bearanyozza a polgármester úr utolsó éveit, neki meg legrosszabb esetben is csurran-cseppen annyi, hogy az alatt az évek alatt kiélheti traveladdict mániáját, shoppingolhat kedvére, csücsöríthet Instán.


De Feminista Manci a havannai garzonlakásból a laptopján pötyögve megmondja a tutit, hogy ez bizony patriarchátus!!!! fúj!!!

2022. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 anonim ***** válasza:
100%

#99


Na de, ha így is van, mit tudunk ez ellen tenni átlagos férfiként? Semmit. Legfeljebb azt, hogy megpróbálunk jól választani, ha valaki egyáltalán szóbaáll velünk.


#98

2022. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!