Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
 51/108 A kérdező kommentje:

"aki egy paraszt gyökér, és még öntelt is."


Köszönöm szépen! Kedves vagy. De komolyan, szívességet tettél. A 34.-es válaszoló példát kért a nők szintjének lesüllyedésére. Itt vagy példának te, és a többi feminista társad, aki persze hogy jól felfogja pontozni a minősíthetetlen megnyilvánulásodat :)

2022. jún. 5. 16:54
 52/108 anonim ***** válasza:
100%
És miért kéne egy kövér nőnek pont téged választania?
2022. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 A kérdező kommentje:
Na látjátok, alig telt el pár perc, és máris 100%-on áll. Nem szívesen mondom, hogy én megmondtam, de megmondtam :D
2022. jún. 5. 16:55
 54/108 anonim ***** válasza:
100%

A #45-ös kérdésemre nem fogsz akkor válaszolni, gondolom. Nem baj, hallgatás, beleegyezés. Attól, hogy vékony vagy, nem vagy jó pasi. A karcsú és szép nőnek az izmos és jóképű férfi a párja.

Mindegy végülis. Azért flegmák veled, mert egy gyökér vagy.

2022. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
20%

A kereslet-kínálat szabálya szerint mindenkinek annyi az elvárása, amit megengedhet magának. Ha nem, akkor akármelyik oldalon is van, mindenképpen rosszul jár.


A kínálati oldal annyiból előnyben van, hogy ő mindig lejjebb tud adni az elvárásából.


Problémák abból vannak, amikor ezekbe a piaci folyamatokba beavatkoznak kívülállók, például az állam.


A gazdaságnál azzal, hogy államosít, támogatásokat oszt, máshol extra adót vet ki, szabályoz, aminek vannak nyertesei és vesztesei.


Párkapcsolati piacon pedig, hogy a médiában évtizedeken át a nő piedesztálra van emelve, a férfi pedig elnyomva, lábtörlőnek és lúzernek bemutatva. Hiszen így elhiszi minden naiv lány, hogy neki magasabban van a szintje, mint ami egyáltalán a természeti törvények, matematika és egyebek szerint REÁLIS.


És ahogy a kaszinófüggő is mikor már feladná nyer egy nagyot, amit persze újra eljátszik, mert hátha most jött el az a széria, hogy visszanyeri amit eddig elvesztett 10-20 éven át, amíg a férfiak a női szexualitással, addig a nők azzal vannak sokkolva a média által, hogy ne érjék be kevesebbel, ők csinos nők, nekik jár a herceg, cseréljék le az első apró jelnél, a szingliségtől se féljenek, élvezzék a szingli létet...


Kitermelődik a férfiak azon szűk rétege, akik több vasat tartanak a tűzben. Rám már az ásítás jön, mikor hallom/olvasom nőktől, hogy lebukott a társkeresős pasi, hogy nős vagy párja van. Milyen érdekes, hogy ő eljutott nem csak a matchig, hanem a beszélgetésig, személyes találkozóig is.


Tehát van egy szűk férfiréteg, akiktől időnként kapnak némi figyelmet a nők, akikért beindul bennük a versengés, akikért jobb nők akarnak lenni és ebből a szépségipar profitál. Mert nem a többi férfi miatt akarnak jól kinézni, akiknek bárhogy jók.


Ezeknek a férfiaknak szeretnének tetszeni, jobban, mint a rivális lányok.

2022. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 A kérdező kommentje:
54.: Zsenikém, az átlagos kinézetű, de kövér nőkre mondtam, hogy szintben fölöttük vagyok.
2022. jún. 5. 17:01
 57/108 anonim ***** válasza:
100%
Ha az átlagos nők nem állnak veled szóba, akkor átlag alatti vagy, vagy a viselkedéseddel van nagy baj. Tíz év alatt sokat változhattál te is hátrányodra.
2022. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:

57.: Változtam sokat, persze. De pozitív irányba. Alapból jó fiú voltam, most még inkább az vagyok.


Miért nem csinálsz kamu randiprofilt egy átlagos férfi képével? Aztán megmutathatnád, hogyan is kell viselkedni. Kíváncsi lennék, hogy mire mennél. Most viccen kívül, teljesen komolyan gondolom!

2022. jún. 5. 17:20
 59/108 anonim ***** válasza:
100%
#58: kérdező, te most jófiú vagy? Húha, milyen lehettél korábban? XD
2022. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nincs válaszod, és gyáva féregként csak vigyorogni tudsz, hogy ennyire vagy képes. Hát igen, tőled többet elvárni nem lehet.
2022. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!