Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek nektek mik az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek nektek mik az elvárásaitok, igényeitek a nőkkel szemben, nilyen legyen a barátnőtök?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nekem annyi az elvárásom, hogy legalább annyira adjon magára, hogy nem kövér. Ha én a másik nemért képes vagyok éveken át kondizni, szigorú diéta szerint enni meg elmenni a föld másik felére egy esetleges jobb piacért, a nőtöl szerintem elvárhatok ennyit.
2022. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szép nők tetszenek sajnos. Innen meg minden bukta.
2022. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Legyen jó ember és szeressen engem. A külsejét tekintve elég annyi, hogy legyen benne valami, ami tetszik nekem, de ez tök szubjektív dolog. Tényleg lehet az illető kövér, vagy az emberek többsége szerint csúnya, engem nem zavar, ha nekem tetszik valamiért és jól kijövünk.

Aki gondolja, írhat is nekem privátban, szívesen ismerkednék.

32/f

2022. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a baj de hát én is válogatok mert például egy ilyen nőnek mint Lady Szomjas nem adnék esélyt és ignorálnàm...

[link]

2022. máj. 29. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Mivel én rendelkezem jó állással, saját lakással , autóval így elvárom ezt tőle is ha pedig nem akkor kompenzálja ezt a szépségével , és ne hordja fent az orrát
2022. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem elég hogy legyen kedves és hűséges szerintem ez nem nagy elvárás én is próbálok mindenkivel normális lenni.

25/F

2022. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem összesen három elvárásom van:

- Legyen nő (tehát mondjuk ne egy meleg férfi)

- Legyen heteroszexuális (a leszbikusokkal túl sok mindent nem tudok kezdeni)

- Legyen szingli (nem akarok sorban állni tíz másik férfival)

Viszont az elvárásaim sajnos túl magasak. Így nem is csoda, hogy nem sikerül senkit sem találnom.

2022. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

"nem akarok sorban állni tíz másik férfival":


1es incel vagyok. Ez valamennyire nálam is megvan. Nem fogok versenyezni egy nőért 20 másik férfival és nem fogom a nőnek lehozni a csillagokat az égről. Ha a másik férfival lefekszik a nő az első randin, feküdjön le velem is.

2022. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Na az incel válasza még akkor is le van pontozva, ha a kérdés szándékosan incelek véleményére kíváncsi.
2022. máj. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!