Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 A kérdező kommentje:

9.: Fuuuh 9.-es, mit fogsz kapni ezért :D Ide tényeket nem lehet leírni. Ha szembesülnek a valósággal, összeroppanak, és szépen elmagyarázzák, hogy a kövér lányokon kívül mindenki más hibás, csak a kövér lányok nem :D De persze azért én nézzek magamba....


Kíváncsi vagyok, hogy hányan fognak piros kezet adni, szerintem jó sokan. Respect tesó, több ilyen férfi kéne!


Ja meg még annyit, hogyha egy lánynak nagyok az elvárásai, kövérek, akkor nekik joguk van válogatni, joguk van olyan testhez, amilyet akarnak, de tőlem a nagy archoz való jogot azért szépen elvitatják :D

2022. jún. 5. 13:58
 12/108 anonim ***** válasza:
88%
Amíg BMI alapján osztogatod a tiszteletet, addig neked szar se jár, pubi.
2022. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
94%

11

Persze hogy joguk van válogatni. Aztán vagy bejön vagy nem. Válogassál te is (ugyanezt teszed). Arról már senki nem tehet hogy nem jönnek be a számításaid.

2022. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
93%

"Szépnek, szexinex érzik magukat, emiatt pedig nyilván úgy gondolják hogy ha ők jó csajok akkor jár nekik a jó pasi, ez egyértelmű."


Ha jön az a jó pasi akkor már megérte és igazuk is van. Ne hárítsuk ezt csak a nőkre. Kell hozzá egy férfi is hogy létrejöhessen ez a kapcsolat. Ha pedig nem jön akkor egyedül marad. Ennyi.

2022. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:

12.: Csak nem bírtad ki, hogy ne pubizzál, persze azért képmutató módon te beszélsz a tiszteletről!

Magyarázd el kérlek, hogy miben voltam tiszteletben. Vagy aki szerint 2 méretes (vagy esetleg méteres) popó látványa nem a világ leggyönyörűbb látványa, az tiszteletlen? Ez az új standard?

2022. jún. 5. 14:11
 16/108 A kérdező kommentje:
*tiszteletlen
2022. jún. 5. 14:12
 17/108 anonim ***** válasza:
95%
Nos kérdező te fenék alapján válogatsz más meg más szempontok alapján. Problem?
2022. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
88%

7

Nem, nem minősít semmit. Egy párkapcsolat nem köteles dolog, boldognak először nélküle kell lenni, aztán ha igény van rá, együtt. Önálló felnőtt emberek vagyunk, nem szabadna, hogy szükségünk legyen egymásra ahelyett, hogy csak szimplán akarjunk valakivel lenni akkor is, ha anélkül is van élet. Ez az igazi érdem, mikor az vevő rád, aki nem kényszerül rád.


Az a baj, hogy vannak emberek, akik azt hiszik, hogy a párkapcsolat, csakúgy, mint a gyerekcsinálás valami társadalmi kötelesség és mindenkinek ki kell belőle vennie a részét. Nem, nem kell. Te akarsz kapcsolatot, más nem akar vagy nem olyat, amilyen veled lehetne neki. Ez teljesen ugyanolyan, mint az, hogy valaki nem akar veled barátkozni.


A háborút meg kár idekeverni. Miért vegyenek részt feministák egy hülyeségben, amit már megint férfiak kezdtek? Ha nem az a megalomán botoxszökevény jutott volna hatalomhoz, nem lett volna háború egyáltalán. Diplomácia lenne, ahogy annak lennie is kellene.

2022. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
77%

"10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele."

A kettős mérce vádjának elkerülése érdekében nem árt ha tisztázod kérdező:

Te mennyire örülsz ha egy szinteden lévő (nem elhízott stb.) lány szóba áll veled?

Emellett azt is tisztázhatnád (ez még érdekesebb) hogy mi a bánatos fenének állsz szóba olyan csajokkal (esetedben kövérekkel) akik visszataszítanak?

Én is undorodom tőlük, ezért nem is próbálok közeledni feléjük, ha kell inkább az anyag száradjon belém semmint ilyet tegyek.

Te miért teszed?

2022. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem annyit nem fordult a világ. Általában a nők most is azt mondogatják "én nem olyan vagyok" persze... De mindegyik ugyanolyan, max a sok internetes lájk, seggnyalás, filterezett képek, smink miatt van egekben az ego és egy bojler testtel megáldott tankaranka is hercegnőnek képzeli magát. Ez van.
2022. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!