Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, kifejtem válaszban.
Igen, de nem írok választ, úgyis csak lepontoznák.
Nem.
50 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
89%
Túl nagy az arcod. Ne másokat hibáztass azért, mert nem bírsz kifogni egy nőt magadnak, inkább nézz magadba!
2022. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem kéne hálásnak lennie senkinek, hogy bárki más szóba áll vele. Ez rohadtul nem normális.
2022. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
90%
Te miért is nem vagy hálás akkor ha bárki leáll veled egyáltalán? Mire van ekkora arcod? Nem vagy te valami ritka főnyeremény, csak egy pökhendi csóka semmi több. De mint látod már nem áll le veled senki és ez jól is van így.
2022. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
81%
Tudnak keresni maguknak is pénzt, édesem. :) Főételből desszert lettetek. Nincs rátok szükség, csak egy opció vagytok, amit az választ, akinek kedve van hozzá.
2022. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:
3.: Nem vagyok ritka főnyeremény, de nem is a ritka főnyeremények közül válogatok :D Bár a legtöbbjük annak gondolja magát.
2022. jún. 5. 13:39
 6/108 anonim ***** válasza:
12%
A kérdést mintha én írtam volna ki. Nem, nem a kérdező az autista és nem ő nézi az incelfórumokat, hanem én, mielőtt valaki ezzel támadná.
2022. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:

"Főételből desszert lettetek. " Ez szomorú, de így van. Bár ez nem minket minősít.


"Nincs rátok szükség, csak egy opció vagytok, amit az választ, akinek kedve van hozzá."


Az a baj, hogy manapság a nőknek csak jogaik vannak, mindenféle kötelesség nélkül. Egyébként ez is igaz, nincs ránk szükség. Csak nem tudom, hogy ezt miért nem hangoztatják az ukrán feministák? Miért a férfiaknak kell meghalniuk, és miért nem a nők mutatják meg, hogy hát nekik nincs szükségük a férfiakra, megmutatják hogyan is kell megvédeni magukat az oroszokkal szemben.

2022. jún. 5. 13:47
 8/108 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy a tapasztalatom 10 éve egy konkrét kövér lánnyal ugyanez.
2022. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk az biztos hogy húsz évvel ezelőtt mikor gimis voltam összesen volt két duci lány az osztályban. Rendesen égő volt túlsúlyosnak lenni, egy lányt nem lehetett jobban megalázni mint azzal ha megjegyzést tettek rá hogy nagy a segge. Ma meg minden második kiscsajnak akkora valaga van akár két disznónak. Nemhogy szégyellik de még mutogatják is a közösségi médiában magukat hogy hé fiúk szeretnétek betolni a farkatokat ide a szép nagy malacseggembe? Szépnek, szexinex érzik magukat, emiatt pedig nyilván úgy gondolják hogy ha ők jó csajok akkor jár nekik a jó pasi, ez egyértelmű.
2022. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
18%
Egy szó: felelősségvállalás
2022. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!