Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem, hogy egy kövér nőnek miért is kellene hálásnak lennie azért, hogy te méltóztatsz leereszkedni hozzá, mert szerinted ő szinted alatti. Lehet érzékeli a mérhetetlen önteltséget ami árad belőled.
2022. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 A kérdező kommentje:

"A háborút meg kár idekeverni. Miért vegyenek részt feministák egy hülyeségben, amit már megint férfiak kezdtek? Ha nem az a megalomán botoxszökevény jutott volna hatalomhoz, nem lett volna háború egyáltalán."


Ezt úgy írod, mintha az ukrán és orosz férfiak lebeszélték volna, hogy húúú, de jó lenne háborúzni egyet. Ez eléggé bugyuta logika, de azért jól felpontozták, minősíti az itteni felhasználókat. Ezek alapján ha több nő megtámadna egy másikat, és én csak ott állnék -mondván ez a nők dolga, ők kezdték el-, akkor mit szólnál hozzá?

2022. jún. 5. 14:25
 23/108 anonim ***** válasza:
77%

Az én kérdésemre még nem válaszoltál kérdező!

Miért keresed ezeket a lányokat, ha neked nem is jönnek be?

Mert ugye itt a kérdésed egyértelmű gyengepontja

2022. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 A kérdező kommentje:
23.: Mondjuk azért nem válaszoltam, mert már a kérdésedben olyat állítasz, ami nem igaz. Nem keresem őket, csak néha itt-ott szóba elegyedek velük, és látom, hogyan viszonyulnak hozzám.
2022. jún. 5. 14:30
 25/108 anonim ***** válasza:
95%

"10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele."


10 évvel fiatalabb voltál. Ha most is azt a korosztály célzod be, mint 10 éve, akkor ne csodálkozz, hogy nincs sikered.

Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan hízik a lakosság, egyre több a kövér lány/nő, fiú/férfi. Már nem olyan extra dolog túlsúlyosnak lenni.

2022. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
95%

"Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele "


Lófa$t XD. El vagy tévedve. Mégis ki a búbánat vagy te?

2022. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
93%

"Nem keresem őket, csak néha itt-ott szóba elegyedek velük, és látom, hogyan viszonyulnak hozzám."

Most miért hazudsz?

Teljesen elhitelteleníted magadat itt ezzel.

"Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba."

Akkor ez mi ha nem csajozás kifejezetten számodra visszataszító nőkkel?

Ez téged minősít csak, nem mást

2022. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
18%
Mert megtehetik, a nők uralják a teljes párkapcsolati meg szex "piacot", ők döntik el melyik férfinek mi jut vagy nem jut.
2022. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 A kérdező kommentje:

27.: Nem testi kapcsolat, hanem csak haveri, baráti...

De pont azért nem akartam veled szóba állni, mert sejtettem, hogy ez lesz belőle. Te már eldöntötted, hogy mit csináltam, mit gondolok, akkor legyél boldog a hülyeségeddel, engem meg hagyj békén.

2022. jún. 5. 14:38
 30/108 anonim ***** válasza:
100%

"Nem keresem őket, csak néha itt-ott szóba elegyedek velük, és látom, hogyan viszonyulnak hozzám."


Szerinted az, hogy valakihez hozzászólsz és ő mosolyogva válaszol, az azt jelenti, hogy megtisztelve érzi magát? Az, hogy ő kevesebbet ér, a TE fejedben létezik, nem az övében.

2022. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!