Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők elvárásai mitől szöktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elvárásai mitől szöktek az egekbe? Valóban így van?

Figyelt kérdés

10 éve egy kövér lány örült, ha szóba álltam vele. Hálás volt, ő is próbált beletenni valamit a kapcsolatba. Látszott rajta, hogy hajlandó energiát fektetni a dologba, kétoldalú volt. Most pedig unottak, flegmák. Azt várják el, hogy királynőként kezeljem őket, de mégis mire fel, amikor valójában nem is vagyunk egy szinten? Örülnie kéne, és hálásnak lennie, hogy szóba állok vele (mint ahogy régen is). Nem tudom mi lett velük, de olyan elvárásaik vannak a kb. semmire, hogy az hihetetlen.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogyha velem azonos szinten lévő lányhoz próbálok közelíteni (átlagos kinézet, vékony), akkor teljesen olyan, mintha valami abszurd állásinterjúra jelentkeznék! Ahol 2 doktori diplomát várnak el 8 nyelvvizsgával és 10 év tapasztalattal, de csak egy portás munkakör, közmunkás fizetéssel.


2022. jún. 5. 13:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
20%

#100: Mi semmit. Épp az a baj az egésszel, hogy egy egyirányú úton haladunk és tyúk vagy tojás okokra próbáljuk visszavezetni.


Elsősorban a Chadeknek (nőknél népszerű pasik) kellene példát mutatnia, de ez nem fog megtörténni, mert egyrészt ők nyernek a mai világon a legtöbbet, másrészt közöttük is van hierarchia. A rosszfiú Chad jobban arat és/vagy kevesebb erőforrást kell a nőre áldoznia, mint a jófiú Chadnek. Ez olyan, mintha az eredendő gonoszságot szeretnéd kiirtani a világból. Nem fog menni, mert mindenkiben van. Csak úgy mehetne, ha egyszerre mindenki jóvá válna mert valami megakadályozná, hogy rossz ember legyen. Például hirtelen elégne abban a pillanatban, hogy bűnös gondolatai támadnak.


A nők szintén ki tudnák fogni a rosszfiú Chadek vitorlájából a szelet azzal, hogy nem fekszenek le velük azonnal, sokáig húzzák az agyukat, de hát ezek a Chadek a nők legmélyebb ösztöneikre hatnak, olyan mintha azt mondanám, hogy csináld azt, hogy minden nap csak egy szál cigit szívsz el. Ez lenne a legnehezebb, mert egy életen át tartó önmegtartóztatást igényelne. Nem véletlenül van az, hogy ezek a nők egyrészt tudatosan menekülnek ezektől a srácoktól, mert tudják, hogy ha meglátják őket, a szemükbe néznek, elvesztek. Nem én mondom, hanem a nők. Nem tudnak nekik ellenállni. Amíg ez nem tűnik el a világból, addig ahogy mondani szokták... amíg sz*r van, addig légy is van. Ráadásul a nők ugyanabban vannak, mint a férfiak, köztük is megy a versengés és azzal, hogy ők más stratégiát választanak csak más nőknek adják át a helyet. Hiszen kevés olyan hülye nő van, aki tudatosan választ rosszfiút, aki bántani fogja. Ő egy izgalmas pasit lát, aki ellenállhatatlan és reménykedik, hogy értékeli majd őt és igyekszik a kedvében járni, aztán a sokadik után meghasonul ő is magával. Ő nem látja azt, amit mi látunk, vagyis nem olyan szemmel néz rájuk, ezért vannak itt is a viták, hogy "nem is volt adonisz, mégis bunkó volt velem".

2022. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 A kérdező kommentje:

101.: Az ilyenek miatt szemtelenedtek el így a nők, mint te. Nem veszed észre, hogy interneten kívül sem díjaznak téged, és itt sem? Mindenki lepontoz téged, még én is. Való életben meg előre köszönsz azoknak a nőknek, akik egy igazságos világban a feleségeid lehetnének, de ehelyett a chad-eid leqrják őket. Te is bevallottad, hogy a való életben nem mersz incel lenni. Ott fogadunk, tiszteled a nőket, és illedelmes vagy velük. Azt mond el, hogy minek próbálsz megfelelni nekik, ha úgysem jön össze a numera?? Úgyis lerí rólad, hogy az vagy, akkor meg nem mind1?? Mit próbálsz megfelelni másoknak??? Nekem is itt írod, hogy tisztázzunk dolgokat, nehogy a kettősmérce vádja érjen, és akkor ha igen, mivan? Ki a francot érdekel rajtad kívül?


Ha nincs összhangban a külső világod a belsővel, akkor csak eltorzul a személyiséged. Rajtad ez már látszik. És ezt most tényleg jó indulatból írtam.

2022. jún. 8. 20:46
 103/108 A kérdező kommentje:

Egyébként ha nem tűnt volna fel nektek, a kérdés célja az volt, hogy görbe tükröt mutassak a férfiaknak!

A nők nem tehetnek semmiről sem! Pontosan annyit engednek meg maguknak, amennyit hagyunk nekik!

2022. jún. 8. 21:02
 104/108 anonim ***** válasza:
0%

"A nők szintén ki tudnák fogni a rosszfiú Chadek vitorlájából a szelet azzal":


Nem akarják ők kifogni a szelet és nem is hülyék. Az igazság az, hogy a (Z generációs) nők két dolgot akarnak:


- Szexelni Chaddel

- Panaszkodni valahol, ahol figyelmet kapnak. Például itt.


Másképp mit keresnének Magyarország incelfórumán.

2022. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:
0%

#102: Akármennyire is az a képed rólam, hogy ilyen Leonard Hosftadter típusú simp vagyok, nem talált be.


Valójában én magam is sokat gondolkoztam rajta, hogy miért nem vagyok még inkább önmagam, aztán arra jutottam, hogy az anyagi helyzetemhez még kell annyi, hogy végre kivonulhassak a társadalomból. A mostani helyzetek is csak hátráltattak, a covid és a háború is. De ebben legalább van előrehaladás, van sikerélmény folyamatosan. És még a kudarcból is tudok tanulni.


Amit még meg kéne magamban oldanom, hogy valahogy elmulaszthassam az intimitás iránti vágyamat, ami nem maga a szex, hanem a "szeretve lenni" érzése. Ha ezt sikerülne teljesen kiirtanom magamból, akkor a pénzkeresésben is hatékonyabbá tudnék válni, mert nem lennének lelki mélypontjaim, olyan lennék, mint egy gép, mint egy robotoló terminátor.


Szóval a való életben is már magasról teszek arra, hogy vállaljam incelségemet, az egyetlen oka az, hogy az anyagi helyzetemben tennének keresztbe. Őszinte leszek: nem vagyok a munka hőse, mindig szerettem olyan munkákat választani, amire a legjobb kifejezés: "kihalásos". Ha valaha arra kényszerítene az élet, hogy a versenyszférában kelljen megállnom a helyem, na akkor lehet, hogy én is belehajtanék a tömegbe valami járművel, mert mivel tudom, hogy azt mentálisan nem bírnám hosszútávon, inkább valami "tűzijátékkal" zárnám a halálom előtti utolsó perceket.


Vagy bölcs vezérünk korábbi kampányszövegét szó szerint megfogadva: vinnék magammal még pár embert.


És ami a legsiralmasabb az egészben, hogy én magam már olyan rezignáltan várom a halálomat, mint valami távol-keleti harcos. Valami mégis visszatart attól, hogy megtegyem és nem tudom megfogalmazni, de nem a félelem.


A társadalom sem érdekel túlzottan, igazából gyakran elmosolyodom, amikor a World'O'Meter-en a Net population growth this year-t megnézem.


Ezért nem tudtam még a covidnak sem örülni. Igazából már jó ideje olyanokban reménykedem, hogy valaki robbantson már egy atomot, nem érdekel, ha egy drogozós-iszogatós partin nyomja meg valaki a piros gombot, de legyen már valami, ami kicsit felráz ebből a depresszív állapotból.


Tudom, hogy nem jó, de változtatni nem tudok rajta. Változtatni csak egy nő tudna rajta, aki őszinte szerelmet érez irántam.

2022. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 A kérdező kommentje:

"Vagy bölcs vezérünk korábbi kampányszövegét szó szerint megfogadva: vinnék magammal még pár embert."


Linkeld már be a beszédét, és az időpontot, ahol mondta.

2022. jún. 9. 01:40
 107/108 anonim ***** válasza:
48%

Ő mondogatta még a 2002-es választáson, hogy "Mindenki hozzon magával még egy embert"


No nem a túlvilágra, hanem a szavazófülkébe, de ez most lényegtelen.

2022. jún. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
100%

'Valami mégis visszatart attól, hogy megtegyem és nem tudom megfogalmazni, de nem a félelem."

Segítek

Úgy hívják életösztön

Nem egyszerű kikapcsolni, mint ahogy a vágyakat sem

2022. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!