Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi, akivel ismerkedek már járt többször is prostituáltnál. Nők, ti mit tennének a helyemben? Én lennék a prűd? (Hosszú)

Figyelt kérdés

24/L vagyok, ő idősebb, 31/F. Teljesen jónak tűnt minden, kedves, érzelmes, dolgos, külön lakik egy nagyon aranyos és szép tanyán. Ez utóbbit nem aranyásóságból említem meg, hanem ahogy a háziállataival bánik nagyon felelősségteljesnek tűnt, főz-mos-takarít magára, ha bármi elromlik ő intézi. Egyszóval nem életképtelen. Ő vega, én vegán, tehát az elveink is egyeznek, legalábbis ma hajnalig azt hittem.

Megtörtént közöttünk a dolog most először, hihetetlenül törődő, bújós volt és romantikus volt, az én kényeztetésem helyezte abszolút előtérbe. Pont ezért lepődtem meg azon, hogy utána, amikor mindenről is beszélgettünk kiderült, hogy 5-10 prostituált szolgáltatásait vette igénybe az elmúlt pár évben. Teljesen meglepett, engem mindig undorral fogtak el azok a férfiak/nők, akik fizetnek a szexért. Nekem nem fér bele az, hogy megvegyük más testét és intimitását, akkor sem, ha azt a másik éppen árulja. Hogy ilyen szinten használjuk más testét,mint egy tárgyat.

Beleképzeltem , hogy esetleg egy ilyen férfi mellett élem le az életem és őszintén úgy érzem, hogy ez egy megalkuvás lenne a részemről, amolyan kétségbeesés, hogy ez is jobb, mint a semmi. De ha pl megtudná akármelyik barátnőm, akkor elsüllyednék, hogy én egy "ilyen" emberrel vagyok együtt. Arról nem is beszélve, hogy elvileg pár hónapja szóba került ez a téma náluk egy házibulin, volt nő is a társaságban, a férfiakat megosztotta a téma, ő elvileg ellene volt már akkor, a kizsákmányolás és a stricik miatt. De ha ezt is elképzelem, hogy nekem találkozni kell a barátaival és az a nő, aki tudja ezt meg lesajnál engem.. Magam előtt is szégyelném, hogy vele vagyok.

Emellett nyilván ott van az is, hogy azt hittem, hogy most hosszú idő után végre rám mosolygott a szerencse, kifogtam egy rendes férfit akinek szinte csak hosszú kapcsolatai voltak, erre tessék. A gond, hogy kezdek már belezúgni, de úgy érzem ezt nem tudnám elfelejteni. Neki azt mondtam, hogy át kell gondolnom. Ti mit tennének?



2022. jún. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%
*alig merni levetkozni elotte
2022. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
83%
A 60leírta a frankót, ez kőkemény realizmus. És persze van rengeteg szélsőséges pro-kontra eset is.
2022. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
79%

Adom a 60at.


48as voltam..

2022. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavarna, de èn nem vagyok egy erkölcsös szűzlány típus :D

Akit ez zavar, az nyilván erkölcsös èletet èl, és ő joggal várja ezt el a párjától is.

2022. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
14%
Ez pont jó helyen kérdés, hiszen a frusztrált femcelek böfögik szakmányban: menj prostihoz.
2022. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

65#

Azt én is bírom amikor egyik kérdésnél már nők ajánlják a prostit mint (egyetlen) lehetőséget, a másik kérdésnél meg szintúgy nők fikázzák azt aki volt prostinál.

Végülis édesmindegy, mivel a mai világban úgy is csak a prostik maradnak, úgyhogy sokunknak még olyan nő sem akad akit ez nagyon zavar. Tehát teljesen felesleges ennek az "erkölcsi" oldalát feszegetni.

Azt az egyet kell csupán leszögezni hogy ezt a dolgot nőnek soha nem szabad megemlíteni, hazudni kell nekik mint a vízfolyás, ha jót akar az ember.

2022. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy az is kemény hogy te 24 évesen már 30as pasasra ácsingózol, de azért fel vagy háborodva hogy ő huszonx évesen eljárt prostizni.

Tudod talán azért mert pont a hozzád hasonló lányok az ő korában is azokkal hetyegtek, nem vele...

Én 23 vagyok, pont ezt látom a korombeli lányoknál. A nagyrésze magánál minimum 5 évvel idősebb csávóval jár, természetesen mert azoknak már van pénzük meg karrierjük, nem úgy mint nekünk csóró egyetemistáknak.

Aztán megy a hiszti, hogy miért van ennyi prostizó meg incelxd

Kikkel kéne ismerkedni, 16 évesekkel?

2022. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 A kérdező kommentje:

Uristen utolso, miert ne ismerkedhetnek egy 31 evessel?

De ha ANNYIRA tudni akarod, akkor elarulom neked, hogy fb tarskereson hiaba volt 28-ig beallitva a kereses, a "tetszettel nekik" ful alatt beallitastol fuggetlenul latsz mindenkit, aki jobbra huzott. Meglattam, nekem is tetszett, akkor miert ne ismerkedhetnek vele?

Egyébként veled ellentetben nem incel, ezert is lepodtem meg a prostizason. Szerintem huszoneves koraban jobban mint neki a szeker mint most, tudom, hogy volt tobb, kifejezetten hosszu kapcsolata, a huszas evei nagyobbik reszeben nem volt egyedulallo.

2022. jún. 6. 20:09
 69/70 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem huszoneves koraban jobban mint neki a szeker mint most, tudom, hogy volt tobb, kifejezetten hosszu kapcsolata, a huszas evei nagyobbik reszeben nem volt egyedulallo."

Persze, és nyilván ezért volt szüksége prostikra ugye?

Amúgy jobban is jár ha marad náluk, ők legalább nem ítélik meg az őszintesége miatt, és nem hagyják szex nélkül sem.

Szóval keress csak szépen mást kérdező, mindenki jobban jár!

2022. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
67%

Egyrészt elárulom neked hogy nem vagyok incel, de férfiak tömegei pont a hozzád hasonló törtető, válogatós, kifogáskeresős csitrik miatt az.

,,Meglattam, nekem is tetszett, akkor miert ne ismerkedhetnek vele?"

Ismerkedhetsz csak ne sírjon a szád, ha ő meg a te korodban prostizott, mert ugyan mit kellett volna csinálnia???

Amíg az ő korabeli nők azt művelték amit te, addig ő várjon rád, vagy hogy működik ez szerinted?

Gondolom te is óriási szűzmária vagy, el tudom képzelni xd

Képmutatás amit csinálsz. Szerencsétlen csávó nagy nehezen megtaláld téged, te meg egy baromság miatt dobog mert őszinte volt. Jellemző egyébként rátok hogy magasról tesztek arra hány lelki roncsot hagytok magatok után a válogatásotok közepette. Hozzászoktunk már ahhoz hogy megszűnik nálatok az empátia, ha férfiakról van szó...

,,Szerintem huszoneves koraban jobban mint neki a szeker mint most, tudom, hogy volt tobb, kifejezetten hosszu kapcsolata, a huszas evei nagyobbik reszeben nem volt egyedulallo."

Ja tök valószínű, azért kellett prostiznia, jó vicc.

2022. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!