Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi, akivel ismerkedek már járt többször is prostituáltnál. Nők, ti mit tennének a helyemben? Én lennék a prűd? (Hosszú)

Figyelt kérdés

24/L vagyok, ő idősebb, 31/F. Teljesen jónak tűnt minden, kedves, érzelmes, dolgos, külön lakik egy nagyon aranyos és szép tanyán. Ez utóbbit nem aranyásóságból említem meg, hanem ahogy a háziállataival bánik nagyon felelősségteljesnek tűnt, főz-mos-takarít magára, ha bármi elromlik ő intézi. Egyszóval nem életképtelen. Ő vega, én vegán, tehát az elveink is egyeznek, legalábbis ma hajnalig azt hittem.

Megtörtént közöttünk a dolog most először, hihetetlenül törődő, bújós volt és romantikus volt, az én kényeztetésem helyezte abszolút előtérbe. Pont ezért lepődtem meg azon, hogy utána, amikor mindenről is beszélgettünk kiderült, hogy 5-10 prostituált szolgáltatásait vette igénybe az elmúlt pár évben. Teljesen meglepett, engem mindig undorral fogtak el azok a férfiak/nők, akik fizetnek a szexért. Nekem nem fér bele az, hogy megvegyük más testét és intimitását, akkor sem, ha azt a másik éppen árulja. Hogy ilyen szinten használjuk más testét,mint egy tárgyat.

Beleképzeltem , hogy esetleg egy ilyen férfi mellett élem le az életem és őszintén úgy érzem, hogy ez egy megalkuvás lenne a részemről, amolyan kétségbeesés, hogy ez is jobb, mint a semmi. De ha pl megtudná akármelyik barátnőm, akkor elsüllyednék, hogy én egy "ilyen" emberrel vagyok együtt. Arról nem is beszélve, hogy elvileg pár hónapja szóba került ez a téma náluk egy házibulin, volt nő is a társaságban, a férfiakat megosztotta a téma, ő elvileg ellene volt már akkor, a kizsákmányolás és a stricik miatt. De ha ezt is elképzelem, hogy nekem találkozni kell a barátaival és az a nő, aki tudja ezt meg lesajnál engem.. Magam előtt is szégyelném, hogy vele vagyok.

Emellett nyilván ott van az is, hogy azt hittem, hogy most hosszú idő után végre rám mosolygott a szerencse, kifogtam egy rendes férfit akinek szinte csak hosszú kapcsolatai voltak, erre tessék. A gond, hogy kezdek már belezúgni, de úgy érzem ezt nem tudnám elfelejteni. Neki azt mondtam, hogy át kell gondolnom. Ti mit tennének?



2022. jún. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
18%

"Egészség szempontjából kecskét is megbaszhatsz. A súrlódástól ürítesz."

Azzigeeen!

Szóval szerinted állatot baszni erkölcsösebb mint prostit?!?

Nem semmi az a "szubjektív" erkölcsi ítéleted!

2022. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:

Jo, hat hihetetlen, csak nem birom ki, hogy ne valaszoljak :D

Nem tudom, hogy akarja-e, de ha nem akarja, akkor az is full ertheto, nem? Akkor keres olyat, akikre ezek a dolgok nem igazak. Szerintem konnyu ilyet talalni.

2022. jún. 2. 19:16
 43/70 BohócKolbász ***** válasza:
67%

Tehát adva van egy pasi aki törődik veled, foglalkozik veled, boldog hogy van valakije. És neked az a legnagyobb bajod hogy amíg szingli volt igénybe vette a fizetős szolgáltatást. Ejnye micsoda mocskos dolog ez. Hát keresztre vele, vagy máglyára.

Anyukám arról nem tehet hogy lehet nem volt ideje, bem volt energiája egy normális ismerkedéshez. Nagyon sok erőt, energiát igényel egy tanya karbantartása egyedül. Szerinted ha állandóan udvarol és az idejéből órákat áldoz naponta ismerkedésre akkor ezekkel halad? Nem biztos. Ezenfelül az ismerkedés akármilyen könnyűnek tűnik női szemmel manapság férfiként, főleg hozzá hasonlóan időszegény férfiként valódi kihívás. Tudod mindenkinek szüksége van gyengédségre, akár igazi, akár mű. Mert kell hogy időnként a testet szeresse valaki ha már lelki társat nem talált. (Bár te sem vagy az ahogy olvaslak, eléggé támadóan írsz róla)

Szóval nem ítélem el őt. Férfi, tele feszkóval. Akik szemvedélyesebbek azoknak magasabb a libidója, jobban vágyik a testiségre. Szigorúan testiségre.

Szóval próbáld megérteni a helyzetét. Próbáld megérteni hogy egyedül van a kerek világon és MINDENBEN cska magára számíthat. Baromi nagy a felelőssége, és jól akarta érezni magát néha.

Benned nincs empátia és együtterzés. Próbáld végig gondolni. És akármilyen múltja is van, azzal együtt elfogadni. Mert mindenkinek van múltja, attól váltunk azzá akik most vagyunk.

2022. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
36%
Ha itt csajozni akarnék, akkor két pofával szidnám itt a prostizó férfiakat (elég nagy hányaduk) hogy levarrjak valami buta nőt innen. De szerintem ez maga sokkal undorítóbb a prostizásnál
2022. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
18%

44#-nél a pont de nagyon durván :D


Nekem is ugyanez fordult meg a fejemben, hogy elő kell adni itt a nőkkel szemben totál elnéző, férfiakat pedig keményen bíráló white knight-ot, és a sok önmaga felé elfogult buta liba tisztára elérzékenyülne ettől :D

Már csak a színészi képességeimet kell csiszolnom, hogy ne vigyorodjak el miközben előadom a feminista vegán spirituális férfi szerepét XD

2022. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki életében vannak olyan szakaszok, amire utólag nem büszke az ember. Én sem vagy büszke rá, hogy tizenhat évesen részegségig piáltam egy egy buliban, de ettõl nem lettem egy alkesz, akinek a piálás lett a legfontosabb az életében, sõt, most már minimális alkoholt fogyasztok.

Neki is volt egy ilyen idõszak, amikor nem tudott mit kezdeni az ösztöneivel, de attól, hogy ez neki régebb még belefért szerintem nem határozza meg a mostani személyét.

Ha tényleg minden más klappol, adj egy esélyt arra, hogy megismerd, hogy megértsd milyen az értékrendje így, felnõttebb fejjel. Egy lezárt életszakasznak tekinti azt az idõszakot? Vagy teljesen normálisnak gondolja és elmenne bármikor újra, ha úgy adódna? Ha ezekre választ talász, szerintem könnyebb lesz dönteni.

Emberek vagyunk, mind hibázunk és teszünk meggondolatlan dolgokat, ne ítéljük el egymást ilyen könnyen a múltbeli hibáink alapján.

2022. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
25%

"és a sok önmaga felé elfogult buta liba tisztára elérzékenyülne ettől :D"

Ha elég ügyesen csinálod, elérzékenyülnek a kis ego huszárok

Tapasztaltam

Csak már kérdéses hogy az ilyen alakoknak mennyi hitele maradt, mert eléggé lejáratták már magukat itt így páran

2022. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
63%

Én nő vagyok de úgy gondolom hogy te nagyon sokat kell tanulj még az életről... te komolyan még mindig ott tartasz hogy az az elsődleges szempont hogy egy társaságban mit gondolnának arról hogy a barátod fizetett-e már szexért cserébe?... az hogy Ő mit csinált az életben az az Ő felelőssége, és nem a tied... nehogy már te szégyenkeznél már más miatt.. te jó isten.

El kell fogadnod hogy mások vagyunk... mindenki külön személyiség együlálló igényekkel és szükségletekkel. Az jobb lenne ha a fél baráti körödet végig dugta volna? Így legalább nem kell attól tartson hogy világgá kürtölik hogy kivel volt és hányszor.. nem kell udvaroljon, nem kell beszélgessen... kifizeti az összeget és korrekten távozik. Nem értem miért kell ekkora dolgot csinálni belőle. Amíg nem kapcsolat mellet teszi, addig egészségére. 27

2022. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem ez az elsodleges szempont de igen, fontos szamomra, hogy ne kelljen szegyelni a parom es hogy az emberek ne sajnaljanak le amiert vele vagyok. Es mivel madarat tollarol, embert bararjarol, nyilvan az is sok mindent elmond az emberrol, hogy milyen tarsat valaszt maganak.
2022. jún. 2. 21:17
 50/70 anonim ***** válasza:
13%
Áruld már el kérdező, hogy mi a különbség a veaga, a végén és a vegetáriánus között.
2022. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!