Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi, akivel ismerkedek már járt többször is prostituáltnál. Nők, ti mit tennének a helyemben? Én lennék a prűd? (Hosszú)

Figyelt kérdés

24/L vagyok, ő idősebb, 31/F. Teljesen jónak tűnt minden, kedves, érzelmes, dolgos, külön lakik egy nagyon aranyos és szép tanyán. Ez utóbbit nem aranyásóságból említem meg, hanem ahogy a háziállataival bánik nagyon felelősségteljesnek tűnt, főz-mos-takarít magára, ha bármi elromlik ő intézi. Egyszóval nem életképtelen. Ő vega, én vegán, tehát az elveink is egyeznek, legalábbis ma hajnalig azt hittem.

Megtörtént közöttünk a dolog most először, hihetetlenül törődő, bújós volt és romantikus volt, az én kényeztetésem helyezte abszolút előtérbe. Pont ezért lepődtem meg azon, hogy utána, amikor mindenről is beszélgettünk kiderült, hogy 5-10 prostituált szolgáltatásait vette igénybe az elmúlt pár évben. Teljesen meglepett, engem mindig undorral fogtak el azok a férfiak/nők, akik fizetnek a szexért. Nekem nem fér bele az, hogy megvegyük más testét és intimitását, akkor sem, ha azt a másik éppen árulja. Hogy ilyen szinten használjuk más testét,mint egy tárgyat.

Beleképzeltem , hogy esetleg egy ilyen férfi mellett élem le az életem és őszintén úgy érzem, hogy ez egy megalkuvás lenne a részemről, amolyan kétségbeesés, hogy ez is jobb, mint a semmi. De ha pl megtudná akármelyik barátnőm, akkor elsüllyednék, hogy én egy "ilyen" emberrel vagyok együtt. Arról nem is beszélve, hogy elvileg pár hónapja szóba került ez a téma náluk egy házibulin, volt nő is a társaságban, a férfiakat megosztotta a téma, ő elvileg ellene volt már akkor, a kizsákmányolás és a stricik miatt. De ha ezt is elképzelem, hogy nekem találkozni kell a barátaival és az a nő, aki tudja ezt meg lesajnál engem.. Magam előtt is szégyelném, hogy vele vagyok.

Emellett nyilván ott van az is, hogy azt hittem, hogy most hosszú idő után végre rám mosolygott a szerencse, kifogtam egy rendes férfit akinek szinte csak hosszú kapcsolatai voltak, erre tessék. A gond, hogy kezdek már belezúgni, de úgy érzem ezt nem tudnám elfelejteni. Neki azt mondtam, hogy át kell gondolnom. Ti mit tennének?



2022. jún. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
24%

Nem szabadott volna elmondania, már sokszor felmerült ez a kérdés férfi szempontból, hogy elmondják e a nőknek.. kár volt.


Attól boldogabb lennél ha azt mondaná, hogy 50 nővel hempergett bulik után egyéjszakás kalandként legtöbbnél védekezés nélkül részegen? Ahogy sok pasi csinálja.


Elárulom egyébként, hogy a legtöbb férfi járt már prostinál csak a legtöbbnek van annyi esze, hogy ezt nem mondja el a barátnőjének. Rosszabbik esetben a barátnő mellett is eljár.


Ismerősi körömben van olyan haveri társaság, családapák! , akik évente egyszer elmennek közös nyaralásra "kanbuli" néven és végig k*rvázzák az egész hetet úgy, hogy a feleségük meg otthon vigyáz a gyerekre. Nyilván ők se számolnak be erről otthon.


Bár a megcsalás a rosszabbik eset és azzal lehet foglalkozni meg kidobni a palit, de amiatt, hogy előtted prostizott abban szerintem semmi kivetni való nincs.

2022. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
32%
Miért számít ez? Szexelt pár jót, mi van abban?
2022. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
40%
Én ezt nem fogadnám el. Mint írtad én is értem, hogy ez egy szolgáltatás, kölcsönös alapon, de ehhez már az értékrendjének a béka segge alatt a bányában kell lennie, hogy ilyenre befizessen!
2022. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
77%
Nem örülnèk neki, de csak emiatt nem szakìtanèk.
2022. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
58%

“ Nekem nem fér bele az, hogy megvegyük más testét és intimitását, akkor sem, ha azt a másik éppen árulja. Hogy ilyen szinten használjuk más testét,mint egy tárgyat.”


Meg is válaszoltad a kérdésed.

Én férfi vagyok, soha nem adtam pénzt szexért. Soha nem volt egy egyéjszakásom sem, mindig maximálisan hűséges voltam az adott pártomhoz. Mindegyik meg csalt, igaz csak 3 volt.


Az elveid ne add fel amiatt, mert kell valaki. Inkább keress, várj. 24 évesen fiatal, bizonyosan szép nő vagy.


Persze van akinek ez belefér, de ha neked nem, akkor nincs is min gondolkozni.


31 éves, még ő is fiatal. Mi van ha rád un? Keres egy prostit a hátad mögött?

2022. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
38%

Hulye hogy elmondta. Tudom őszinteség fontos, de a párkapcsolatban nem mindig jó dolog.


Különben eléggé kivesezted hogy valami ismeretlen nő majd lesajnál téged. Most akkor te párt keresel vagy ismeretlen nők tiszteletét ?

2022. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem mindegyik pasi prostizik nyugi. Én sem viselném el ha tudnám. A párom is tartja magát annyira értékesnek, hogy nem fekszik össze vkivel csak mert "kanos". Amugy sem a f**ka vezerli....
2022. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

Igy hirtelen, csak az o szemszoget nezve en is azt tanacsoltam, hogyha akar part maganak, akkor inkabb hallgasson errol. (Mas tema, hogy az is eleg sz.r lehet, ha ennyire nem ismered a masikat). Erre az volt a valasza, hogy o nem akar a parjanak hazudni magarol, ezt becsulom benne. Egyebkent magasrol tojnek ra, ha 50,100 vagy 200 not dugna meg egyejszakasban reszegen amig ezzel senkit nem csal meg. Bocsanat, annyibol nem tojnek ra, hogy a vedekezes hianya miatt elkuldenem egy STD szuresre, de ha minden oke, akkor mit erdekelne engem, ha masokkal KOLCSONOSEN!! jol ereztek magukat?

Es itt jon be a masodik kommentelonek a valaszom, hogy a szexhez ket ember kell, akik teljesen onszantukbol vesznek reszt az interakcioban, mert arra vagynak. Nem azért, mert az egyik fizet, a masik meg ilyen-olyan okokbol rakenyszerult. Nem akarom annyira belevonni az en nezeteimet, de vegankent nem partolom az allatok testenek kihasznalasat sem, akkor nyilvan mas ember testenek kihasznalasat meg meg annyira sem. Es nem tudom, hogy ezek utan mennyire higgyunk neki, de elvileg annyira jo nem volt egyik aktus sem, a vitaban ezert ervelt o is ellene.

Az meg szamomra nem erv, hogy "mert masok is csinaljak". Attol meg nem lesz normalis, az is ugyanolyan gusztustalan, foleg a csaladapak. Nekem eddig sikerült olyan ferfiakat kifogni, akiket nem csak a farkukkal gondolkoztak es oszinten undoritotta oket a gondolat.

2022. jún. 2. 18:23
 9/70 anonim ***** válasza:
31%
A prostik is önszántukból vesznek részt benne, csak még pénzt is kapnak. Én dolgoztam férfi prostiként egy időben, ezért is háborít fel a kérdésed. Ne nézz le minket kérlek a munkánk miatt!
2022. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
35%

#8


Az meg van, hogy manapság a prostizás nem abból áll hogy barlanongban stricik által láncravert nőket "erőszakolnak" a férfiak, hanem egy nő kvázi munkaként dönt úgy, hogy felregisztrál a rosszlanyokra és pénzért együtt van másokkal és még ő is elküldi azokat akik igénytelenek vagy más okból. pl romákat nem vállalnak


Semmivel se rosszabb mint amikor egy pasasnak pénze van és azért van vele egy nő, sőt..

2022. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!