Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi, akivel ismerkedek már járt többször is prostituáltnál. Nők, ti mit tennének a helyemben? Én lennék a prűd? (Hosszú)

Figyelt kérdés

24/L vagyok, ő idősebb, 31/F. Teljesen jónak tűnt minden, kedves, érzelmes, dolgos, külön lakik egy nagyon aranyos és szép tanyán. Ez utóbbit nem aranyásóságból említem meg, hanem ahogy a háziállataival bánik nagyon felelősségteljesnek tűnt, főz-mos-takarít magára, ha bármi elromlik ő intézi. Egyszóval nem életképtelen. Ő vega, én vegán, tehát az elveink is egyeznek, legalábbis ma hajnalig azt hittem.

Megtörtént közöttünk a dolog most először, hihetetlenül törődő, bújós volt és romantikus volt, az én kényeztetésem helyezte abszolút előtérbe. Pont ezért lepődtem meg azon, hogy utána, amikor mindenről is beszélgettünk kiderült, hogy 5-10 prostituált szolgáltatásait vette igénybe az elmúlt pár évben. Teljesen meglepett, engem mindig undorral fogtak el azok a férfiak/nők, akik fizetnek a szexért. Nekem nem fér bele az, hogy megvegyük más testét és intimitását, akkor sem, ha azt a másik éppen árulja. Hogy ilyen szinten használjuk más testét,mint egy tárgyat.

Beleképzeltem , hogy esetleg egy ilyen férfi mellett élem le az életem és őszintén úgy érzem, hogy ez egy megalkuvás lenne a részemről, amolyan kétségbeesés, hogy ez is jobb, mint a semmi. De ha pl megtudná akármelyik barátnőm, akkor elsüllyednék, hogy én egy "ilyen" emberrel vagyok együtt. Arról nem is beszélve, hogy elvileg pár hónapja szóba került ez a téma náluk egy házibulin, volt nő is a társaságban, a férfiakat megosztotta a téma, ő elvileg ellene volt már akkor, a kizsákmányolás és a stricik miatt. De ha ezt is elképzelem, hogy nekem találkozni kell a barátaival és az a nő, aki tudja ezt meg lesajnál engem.. Magam előtt is szégyelném, hogy vele vagyok.

Emellett nyilván ott van az is, hogy azt hittem, hogy most hosszú idő után végre rám mosolygott a szerencse, kifogtam egy rendes férfit akinek szinte csak hosszú kapcsolatai voltak, erre tessék. A gond, hogy kezdek már belezúgni, de úgy érzem ezt nem tudnám elfelejteni. Neki azt mondtam, hogy át kell gondolnom. Ti mit tennének?



2022. jún. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Az aranyaso vs prosti amugy jo kerdes, elgondolkoztam, nem tudom, hogy hogyan reagalnek. Amugy igy elso tippre valahol ott huznam meg a vonalat amikor az aranyaso legalabb olyannal van egyutt akit legalabb minimalis szinten kedvel/el tud viselni beszelgetesekre.


A vegansagomrol akadjunk le, nem az volt a kerdes, hogy mit gondoltok rola, pusztan azert emlitettem csak hogy en az vagyok es o meg vega, hogy erzekeltessem, hogy az is egy plusz pont, hogy vegre talaltam volna egy hozzam hasonlot.

Amugy meg senki nem mondta, hogy szuzessegben kell elni, nem is ertem, hogy honnan jott ez, hiszen vilagosan leirtam, hogy engem konkrétan az sem zavarna ha 50 egyejszakasa lenne.

2022. jún. 2. 19:01
 32/70 anonim ***** válasza:
20%

"Az ilyen 28 as fele incelek meg a prostikat is elvennek csak hogy kapjanak valakit :)"

Nem vagyok incel, de ezerszer előbb vennék el egy prostit mint ilyen nőket mint ti

2022. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
71%
*titeket, közületek akárkit
2022. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert (sarcasm on) a rendes lányok nem kellenek senkinek, csak a kurvák.
2022. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
26%

Mi a különbség?


A.: Prosti, akinek fizetnem kell, ha dugni akarom.


B.: Tisztességes, apuci pici lánya, aki nem szexel velem, ha nem keresek jól, nincs lakásom, nincs kocsim,...

2022. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
84%
És csak ez a kettő van, ami szerint kategorizálod a nőket?
2022. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:

Mindegy, egyebkent koszonom a nem kotekedos valaszokat akik a kerdesre válaszoltak. Viszont egy ora alatt annyi direkt hergelo, direkt vitat szito valasz jott, hogy nincs mar kedvem rajuk válaszolni, ugyhogy a kerdest lezartnak tekintem.

Jo kerdes volt, hogy akarom-e, hogy a gyerekeimet olyan nevelje, akinek belefer a prostizas. Nem akarom.

2022. jún. 2. 19:09
 38/70 anonim ***** válasza:
26%

"Ha ismerkednél egy csajjal, és elmondaná, hogy megfektette egyszerre 5 kancigány, az őszinteséggel lenne bajod, vagy magával a tettel?"

Ezt személy szerint csak erőszakként tudom elképzelni, és nem ítélném el az áldozatot természetesen.

Viszont ha mégsem az, akkor az őszinteségével lenne bajom első körben, túl ostoba ahhoz hogy kezdjek vele valamit. Ilyet csinálni sem vall sok észre, nemhogy erkölcsre.

A prostizás viszont közel sem olyan erkölcstelen mint ahogy beállítjátok. Egy szolgáltatás, aminek révén a férfi férfi- egészségét megőrizheti, javítja a mentális épségét. Úgy sem értitek meg sosem

2022. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
25%

37.-re, a kérdezőnek.


És ő akarja, hogy olyan nő szüljön neki, aki ... kipróbálta a drogot, volt fekete pasival, volt magzatgyilkossága, 4 pasival kefélt a bulihely WC-jében, ...? >:)

2022. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
25%

Azt, hogy mi mennyire erkölcsös, szubjektív. Lehet téged másképp neveltek, anyádnak több fért bele.


Férfi egészséget masztival is meg lehet oldani. Egészség szempontjából kecskét is megbaszhatsz. A súrlódástól ürítesz.

2022. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!