Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a férfi, akivel ismerkedek már járt többször is prostituáltnál. Nők, ti mit tennének a helyemben? Én lennék a prűd? (Hosszú)

Figyelt kérdés

24/L vagyok, ő idősebb, 31/F. Teljesen jónak tűnt minden, kedves, érzelmes, dolgos, külön lakik egy nagyon aranyos és szép tanyán. Ez utóbbit nem aranyásóságból említem meg, hanem ahogy a háziállataival bánik nagyon felelősségteljesnek tűnt, főz-mos-takarít magára, ha bármi elromlik ő intézi. Egyszóval nem életképtelen. Ő vega, én vegán, tehát az elveink is egyeznek, legalábbis ma hajnalig azt hittem.

Megtörtént közöttünk a dolog most először, hihetetlenül törődő, bújós volt és romantikus volt, az én kényeztetésem helyezte abszolút előtérbe. Pont ezért lepődtem meg azon, hogy utána, amikor mindenről is beszélgettünk kiderült, hogy 5-10 prostituált szolgáltatásait vette igénybe az elmúlt pár évben. Teljesen meglepett, engem mindig undorral fogtak el azok a férfiak/nők, akik fizetnek a szexért. Nekem nem fér bele az, hogy megvegyük más testét és intimitását, akkor sem, ha azt a másik éppen árulja. Hogy ilyen szinten használjuk más testét,mint egy tárgyat.

Beleképzeltem , hogy esetleg egy ilyen férfi mellett élem le az életem és őszintén úgy érzem, hogy ez egy megalkuvás lenne a részemről, amolyan kétségbeesés, hogy ez is jobb, mint a semmi. De ha pl megtudná akármelyik barátnőm, akkor elsüllyednék, hogy én egy "ilyen" emberrel vagyok együtt. Arról nem is beszélve, hogy elvileg pár hónapja szóba került ez a téma náluk egy házibulin, volt nő is a társaságban, a férfiakat megosztotta a téma, ő elvileg ellene volt már akkor, a kizsákmányolás és a stricik miatt. De ha ezt is elképzelem, hogy nekem találkozni kell a barátaival és az a nő, aki tudja ezt meg lesajnál engem.. Magam előtt is szégyelném, hogy vele vagyok.

Emellett nyilván ott van az is, hogy azt hittem, hogy most hosszú idő után végre rám mosolygott a szerencse, kifogtam egy rendes férfit akinek szinte csak hosszú kapcsolatai voltak, erre tessék. A gond, hogy kezdek már belezúgni, de úgy érzem ezt nem tudnám elfelejteni. Neki azt mondtam, hogy át kell gondolnom. Ti mit tennének?



2022. jún. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy férfi vega, az szerintem ratyi, biztos, hogy női prostinál volt?
2022. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
64%

"Es mivel madarat tollarol, embert bararjarol, nyilvan az is sok mindent elmond az emberrol, hogy milyen tarsat valaszt maganak."

Én csak annyit nem értek, hogy miképpen tudnák róla hogy kikkel szexelt előtted?

Annyira azért nem lehet ostoba hogy mindenkinek elmesélje (veled őszinte volt sajnos az más) hacsak te nem leszel olyan idióta hogy ezt reklámozod, senki nem fog róla tudni. És ekkor senki le sem tojja milyen előélete van a te párodnak.

Azért nem kötelező hülyének lenni na!

2022. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 Noren1989 ***** válasza:
64%

Csak kérdem, h akkor az értékrendetek hogy a manóba passzolt ennyire? 🤔🤔


Am a fenti, sarkított példàk is jól mutatjàk, h van ez a kettős mérce, àl-erkölcsösség nevű téveszme.


Én amondó lettem volna, h ha ennyire passzoltok, akkor hajrà tovàbb, de a vàlaszaidból az derült ki,h ez a tett neked felér egy tömeggyilkossàg tényével.


Hagyd ezt a szegény embert, míg nem fut ki az idejéből teljesen...

2022. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
35%

Az jutott eszembe, hogy legjobb tudomásom szerint nem szoktak az ember homlokára tetoválni, mikor először prostinál jár. Egy nagy piros A-t például...

Szóval ugyan honnan tudná meg bárki is a környezetedben, hogy az ember melletted volt ilyen helyen már?


A prostizáson kiakadsz, de ha fiatalkorúakról készült videókra rejszolt volna, az rendben lenne?

2022. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk eleve, ki mond el ilyet a nőjének?


A nők sem mondják el a mocskaikat, pl.: feka ex, abortusz, a gombát a lábujjköröm lakkja alatt, vagy amikor megrakta 5 srác a faludiszkóban,

2022. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
85%
Persze, ha egy nő alfahímezik az nem zavar senkit.
2022. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
74%

6-ost kiegészíteném, hogy tökmindegy ki az aki lesajnál. Ha nem ezért, akkor másért fog kostolgatni, ha éppen az ő kiszemeltjét elvitted az orra elől.

Pl arra gondol magában, hogy mit tudhat jobban az a csaj (vagyis te), hogy még mindíg !!! vele marad a Béla :-). És már meg is van a női "kanálvízbenmegfojtana" effektus és konfliktus.

2022. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
64%

"A nők sem mondják el a mocskaikat, pl.: feka ex, abortusz, a gombát a lábujjköröm lakkja alatt, vagy amikor megrakta 5 srác a faludiszkóban"


Azt tudod-e, hogy nem minden nőnek vannak ilyen kalandjai az életében? Ha valaki maga is visszafogottabb szexuális életet él (értsd: prűd/frigid/fap*na gyakoris mércével, aminek az ellentéte a "félvárosmegbaszta négerekkelgruppenező nyolcabortuszontúlesett álszent k*rva", közötte meg ugye semmi nincs), akkor miért ne várhatná el, hogy a partnerének is hasonló legyen az értékrendje? Unalmas már ez a felfogás, hogy a férfiaknak mindent szabad, egy nő meg vagy prűd, vagy r*banc, és bármit csinál, elítélendő.

2022. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
Én azért s feka exről szeretnék tudni, nem szeretnék afrikai majom himlő összeszedni a csajtól…
2022. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
63%

De erzekeny valakinek a lelke....

Ti nők, rohadt könnyen beszéltek arról, hogy nem fér bele ez meg az meg amaz, mert nagyon koynnyu dolgotok van, kis tulzassal ha szebbek vagytok az ordognél, majdhogynem bárkit megkaphattok, sőt a ferfiak 70-80 szazaleka van olyan hulye hogy szazezreket fizetnek az aranyásó plázapi@ákra, aztan csodalkoznak, ha kidobják őket, mert egyszercsak már nem fér bele az évenkénti három külföldi út, a sok sok vacsora, mozi, stb stb

"hihetetlenül törődő, bújós volt és romantikus volt, az én kényeztetésem helyezte abszolút előtérbe"

Nem lehet, hogy pont a prostiknál tanulta meg mindezt?

Az egy dolog,h a te elveidbe nem fér bele, de sajnos vagy nem sajnos, rengeteg ferfi jar ilyen helyekre, es ez soha nem fog megvaltozni.

En 19 vagyok, tavaly dontottem úgy, h nem tudok tovabb varni. Ronda srac vagyok, a dekoratív hölgyek közül senkinek nem kellek, így akkor nem igazan maradt mas valasztasom..

Mindamellett, h nyilvan nehez volt meghozni a dontest, rengeteget tanultam es fejlodtem egy év alatt, tobb onbizalmam lett, es mostanra mar valamilyen szinten tudom azt, mit is kellene kezdeni egy nővel, ha odakerül elém, nem csak bambán nézni es alig levetkozni, stb stb

Lehet itt elvekről hadoválni, csak felesleges. Az úr nagyon rossz dontest hozoztt amikor elmondta neked ezt, mert a nők többsége, ahogy te is, egyből kivágja a hisztit....

2022. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!