Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, túlsúlyos nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, túlsúlyos nőként érdemes tinderen próbálkozni társkeresés szempontjából? 24/N

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, a társkeresés sosem ment. Tinderen érdemes próbálkozni? Komoly kapcsolat érdekelne leginkább.

2022. márc. 28. 16:11
 81/97 anonim ***** válasza:
62%

Megint kiemelve, én lepontozva. Privátra március azóta sem böfögött semmit. De elvárja hogy sajnáljuk.


Komolyan mondom az ilyennel nem kedvesnek kell lenni, de tényleg!

2022. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
81%

nekem sem ír de ha belegondolok lehet én sem írnék vissza minden üzenetre

vagy úgy egyáltalán itt.

Ha fel regél a tinderre képpel stb még van esélyre hogy ön maga miatt ír rá valaki szépnek látja stb de itt csak azért ír rá bárki mert ki ít egy ronda nő vagyok kérdést. Ami végül is egy kérdés és nem felhívás keringőre az az itt és most tanács ill válasz az ami érdekli nem pedig az ilyen olyan üzenet.

Ha innen nézem én vagyok a barom ezzel bocsánatot is kérek és válaszolok:igen érdemes próbálkoznod.

2022. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
46%
A macskákat szereted? Inkább ezen a vonalon kéne elindulni.
2022. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
53%

Allergiás rá.

A férfiakra is.

2022. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy a férfiak is őrá...
2022. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
100%

Ha online akarsz társat keresni, azt ne Tinderen tedd, ahol csak a képed számít, meg bemutatkozás címszó alatt elég teletűzdelni smile-kkal a bemutatkozódat. Inkább olyan társkeresőt válassz, ahol több rovat van, jobban ki tudod tölteni a személyes részt, evvel több humort belecsempészve. Sok sikert!

Üdv, egy sorstárs

2022. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar hogy csúnya és túlsúlyosnak tartod magad fogyj le, nyilvánvaló, hogy magaddal sem vagy megelégedve.
2022. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 A kérdező kommentje:
#81 Én minden választ felpontoztam. Plusz nem válaszolok itt privátra, nagyon unom, mindenki képet kér, én vagyok a rossz, ha nem küldök. A másik, hogy alkalmit keresnek többségében akik írtak. Nem sajnáltatom magamat, nincs szükségem rá. Tanácsokat várok/vártam, plusz hátha van valaki hasonló cipőben és segít neki.
2022. máj. 25. 09:04
 89/97 anonim ***** válasza:
Pedig képet tényleg ki kellene tenned, sokat segítene.
2022. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 A kérdező kommentje:
Nem itt fogok képet megosztani magamról,társkeresőn van.
2022. máj. 25. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!