Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, túlsúlyos nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, túlsúlyos nőként érdemes tinderen próbálkozni társkeresés szempontjából? 24/N

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, a társkeresés sosem ment. Tinderen érdemes próbálkozni? Komoly kapcsolat érdekelne leginkább.

2022. márc. 28. 16:11
 41/97 anonim ***** válasza:
70%

39

Én sem várom el, hogy eltartson, szerintem semmi ilyesmit nem irtam! De annyit minimum keressen meg, mint én! Gondolom azert ezt te is elvárod!

2022. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
100%

#38

Ebben igazad van. (Én is azt írtam, ha NINCS végzettség hozzá, akkor egy sima középfokút a hajukra kenhetnek.)


De azt te elhiszed, hogy akik itt írkáljak a milliós fizetéseiket, azoknak mind úgy van?

Huszonévesen saját, hitelmentes ház teljesen saját erejükből... A mai Magyarországon ez 700ezres fizetéssel se reális...

Egy anonim oldalon mindenki azt ír, amit akar....

2022. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 A kérdező kommentje:
#41 Nem várom el, hogy annyit keressen, mint én. (Nem reális)
2022. ápr. 3. 09:29
 44/97 anonim ***** válasza:
81%
#41: Na az ilyen anyagias emberekkel lehetne engem kiüldözni a világból, akik pénzügyi előfeltételeket szabnak a leendő párjukkal kapcsolatban. Sajnos ide jutottunk, hogy a párválasztás néhány embernél leginkább egy felvételi bizottság működéséhez hasonlít, ahol előre lefektetett kritériumok teljesítésével lehet a következő fordulóba jutni. Mintha néhányan elfeledkeztek volna arról, hogy a harmonikus párkapcsolatnak a szeretetről és a feltétlen elfogadásról kellene szólnia, nem pedig az elvárásokról, amelyeknek az égvilágon semmi közük a szeretethez. Aki elsősorban csak azért fogad el valakit, mert kielégíti bizonyos elvárásait és vágyait, az hosszú távon szinte biztosan boldogtalan lesz. Részben azért, mert az elvárások és vágyak változnak, részben pedig azért, mert alig van olyan, aki mindig, önként teljesíteni fogja az éppen aktuális elvárásokat és vágyakat. Előbb utóbb nem lesz kész vagy képes az elvárásokat és a vágyakat teljesíteni, s összeomlik a kapcsolat. Ez a hibás párválasztási módszer a legfőbb oka a sok válásnak és a boldogtalan kapcsolatoknak.
2022. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
60%

44

"Mintha néhányan elfeledkeztek volna arról, hogy a harmonikus párkapcsolatnak a szeretetről és a feltétlen elfogadásról szól"


Van egy 150 kg.s barátnőm, szingli, érdekel esetleg??? Ja, nem? Hát nem most ömlengtél a feltetlen elfogadasrol?

2022. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
100%
na, kérdező, van már pasid?
2022. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 A kérdező kommentje:
#46 nincs
2022. ápr. 8. 23:21
 48/97 anonim ***** válasza:
27%
En azt nem ertem csak, hogy miert nem teszel a tulsuly ellen?
2022. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "csúnya és túlsúlyos" Nő! Minden pasinak más tetszik, természetesen próbálkozz, miért ne tennéd? Akinek nem tetszel tovább lép, akinek tetszel, megismer. Ez annyira egyszerű, nem is értem miért bonyolítják túl az emberek.
2022. ápr. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
77%

#45: Félreértetted, amit írtam, illetve összekeversz két dolgot. Azt írtam, hogy a párválasztásnak a szeretetről és a feltétlen elfogadásról kellene szólnia. Más szóval azzal a kérdéssel a fejünkben kell társat keresnünk, hogy ki az, akit feltétlenül el tudunk fogadni és szeretni tudunk, nem pedig azzal, hogy ki az, aki előre meghatározott elvárásainkat és vágyainkat teljesíti. Különösen nem, ha ezek az elvárások anyagiak. A jó párválasztás nem üzlet. Nem arról szól, hogy én ezt és ezt akarom megkapni, s olyat keresek, aki mindezt kielégíti, hanem arról, hogy ki az, akit elfogadni és szeretni tudok, önmagáért. Azért, aki ő. S nem azért, hogy mit nyújt nekem. A kettő között jelentős különbség van, s ezt sokan nem fogják fel.


Az általam javasolt társkeresés tehát nem azt jelenti, hogy kivétel nélkül bárkit el kell tudnunk fogadni társnak és szeretni kell tudnunk. Aki nem szimpatikus, annak egyenesen etikátlan azt hazudnunk, hogy az. De keresni semmiképpen nem előre lefektetett elvárások alapján kell.


Egyébként köszönöm az ajánlatot a nőismerősödet illetően, de most éppen nem keresek társat.

2022. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!