Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, túlsúlyos nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, túlsúlyos nőként érdemes tinderen próbálkozni társkeresés szempontjából? 24/N

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, a társkeresés sosem ment. Tinderen érdemes próbálkozni? Komoly kapcsolat érdekelne leginkább.

2022. márc. 28. 16:11
 61/97 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem akkor tegyétek lejjebb a lécet ti, és mindjárt megoldódott a problèma. Nem a nőket kell b@sztatni ezzel, hanem magatokat.
2022. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
68%
#61: Tévedésben élsz. Épp az általad reprezentált, bedurcult nők azok, akik már nem a léc magassága miatt nem kellenek a férfiaknak. Lehet egy nő akár még kimondottan szép is, ha ilyen megnyilvánulásai vannak, mint neked, az senkinek sem kell. Az emberekben ugyanis működik a természetes önvédelem, hogy nem akarnak a saját életükbe egy hárpiát bevinni. A lelkedben tomboló sértettséggel, duzzogással csak elriasztod magadtól a férfiakat, még akkor is, ha nem öntöd ezt szavakba. Az ilyen nőket a férfiak tíz perc beszélgetés alapján felismerik, és hanyatt-homlok menekülnek. Szóval ha belül nem változol meg, tényleg esélytelen maradsz. Ezt jószándékból írom.
2022. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
42%

#62 ez pusztán tanács volt a hozzád hasonló “bedurcult” inceleknek. Én párkapcsolatban élek, csak már meguntam itt olvasni a nők hibáztatását pusztán azért, mert nektek nem “jut” nő. Ugyanezt, amit nekem leírtál, fordítsd vissza magadra, és probléma megoldva.

Tipikus, hogy vinnyogtok, de nem magatokban keresitek a hibát és a változtatás lehetőségét, hanem másban. Nem fog sikerülni így.

2022. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
12%
Sosem lesz pasid kedves ronda kövér asszony!
2022. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
61%
rosszlányokon van egy nem túl szép 170cm 110kg os csaj és csak 1 hét múlva tudna fogadni mert be van táblázva szóval erről ennyit
2022. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
58%
#65 legalább pénzért dugnál valami szebbet
2022. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
43%

ma 15:22

Csak az nem kap a nők közül pasit aki nem is akar!!!!

A legrondabaknak is jut mind a 10 ujjara.

2022. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:

ma 15:31

Neki az jon be, és kész. Nekem meg a fekete hosszú hajúak jönnek be. Ja és legyen ázsiai ha mar választhatok!

2022. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:

65 igen ez jön be

csak megemlítettem hogy nem hogy nincs pasi akinek kéne még fizetnek fizetünk is neki

2022. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
61%

ma 15:58 Jól mondod.

Azok a csajok akik itt azt mondjak, hogy nem találnak part maguknak...azoknak en mar nem hiszek.

2022. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!