Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, túlsúlyos nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, túlsúlyos nőként érdemes tinderen próbálkozni társkeresés szempontjából? 24/N

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, a társkeresés sosem ment. Tinderen érdemes próbálkozni? Komoly kapcsolat érdekelne leginkább.

2022. márc. 28. 16:11
 71/97 anonim ***** válasza:
26%
#70 képzelheted milyen undorító személyiségük lehet, ha nem találnak párt
2022. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
34%
ma 16:22 Bizony. Gyűlölködő, befásult hisztis némberek lehetnek.
2022. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi a helyzet azóta?

Fenn vagy már legalább egy normális társkereső oldalon?

Nem kell fizetned, így is sokan írnak majd.

Csak tegyél ki normális képeket (arcképet és egész alakost is), meg írj egy normális bemutatkozást, ahol leginkább nem szabadkozol, hanem a jó tulajdonságaidat domborítod ki. Ha nem írsz rendes ismertetőt magadról, akkor inkább csak alakalmi szexre fognak keresni, szóval ezt ne spórold meg.

Ja, és NE azt a hülyeséget írjad, hogy boldog szeretnél lenni, minden buta nő azt írja oda.

A Tindert szerintem hanyagold, ha nem szextársat keresel.

2022. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
52%
Persze, nekem is van csaj ismerősöm aki néha azzal jön, hogy csúnya, de randizni azért nem jön el velem.
2022. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
23%
Mert attól még, hogy csúnya, ő is csak szép fiúkkal hajlandó menni.
2022. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
75. Hát legyen, de senkivel nem megy el talizni, szóval lehetséges nem velem van itt a probléma, és nem csúnya, csak ő hiszi ezt néha, meg k*rva türelmes velem, szóval tényleg nem tudom hova tenni, bár néha azt mondja lehet hogy baj van a fejébe, mondjuk amilyen rendes lehet hogy sokat csalódott és már nem bízik meg senkibe így.
2022. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy valaki nem szép/nem érzi magát szépnek még nem kötelező elmennie randizni akárkivel. Nem értem. Attól még van egy ízlése, ès nem feltétlen felel meg neki mindenki, aki elhívja.
2022. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
34%
De konkrétan senki, pedig nagy eséllyel én lehetek a legesélyesebb, legalábbis ismerem a legjobb barátnőjét xdd
2022. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
40%

"Csak az nem kap a nők közül pasit aki nem is akar!!!!"

A kérdező sem akar. Mind ilyen. Sajnáltatja magát, majd mikor valakit érdekelni kezd, le se szarja...

2022. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
60%

79


Ismerősen hangzik. A szőke herceget várják...

2022. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!