Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapsag hol lehet ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Manapsag hol lehet ismerkedni? (tarskereses szempontjabol)

Figyelt kérdés

Ti hol szoktatok?

Hasznaltok valami tarskereso alkalmazast, ha igen mik a tapasztalataid?


2021. szept. 2. 17:21
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
57%
Ismerős körökben a netet meg az utcán leszólítást felejtsd el
2021. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg lazy vagy, a vesszőt órákig keresgéltem a mondatban. :)
2021. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez engem is érdekel, mert a netes társkereső katasztrofális. Ismerősi körök viszont nincsenek (családtagjaim és barátnőim vannak, tulképpen ismerőseim nem nagyon) és sajna senki nem érez késztetést, hogy családtagjával, barátjával, munkatársával, ismerősével összehozzon. :(
2021. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

A saját szociális hálódon keresztül élőben. Közös túrázás, sátrazás, bulizás alkalmával bemutatott ismerősök ismerőseivel.


Én már sehol sem ismerkedem, mivel nincsenek barátaim és egyedül soha nem megyek sehova.

A társkereső oldalak felejtősek.

Talán a Discord közösségek lehetnének alternatívák, ha létezne olyan szerver, ami nem csak 16 évesekkel van tömve.

27F

2021. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha 20 évvel fiatalabb lehetnék a mai eszemmel, és nem találnék nekem tetsző lányt, simán leszólítanám az utcán, boltban, stb. A feleségemmel is úgy jöttem össze, hogy beszélgetésbe elegyedtem vele. Voltak közös érdeklődési pontjaink.

Keresni kell az érdeklődési körnek megfelelő programokat, és ott kell kapcsolatokat keresni.

Az idősebb újrakezdők is így csinálják, ha nincs a környezetükben megfelelő parti. Szervezett kirándulás, mozi, filmklub, vagy csak kivinni a gyereket a játszira, ha még kisebb. A tesó gyereke is jó a célra. :D

A játszótéren az anyukák, ha társat keresnek és szimpi vagy, a beszélgetés első fél órájában közlik, ha elváltak, ezt kétszer is átéltem. :)

A netes társkeresés egy mocsár.

2021. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

5

Mocsár, mocsár, de nincs más. Én nőként nem szólítok le férfiakat és férfiak nem szólítanak le engem. Nem vagyok már fiatal sem. Nem járok programokra. Régen voltam játszótéren eleget, haha, csak nők voltak ott mindig.

2021. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

6# Ha a társkereső oldalak posványa nem szolgálja ki az igényeinket, akkor teremtsük meg magunknak a helyet, ahol lehet ismerkedni!

A fő probléma, hogy csoportosan, összeömlesztve nem lehet ismerkedni, de maga a közösség pedig szükséges ahhoz, hogy legyen hol ismerkednünk. A csoportosulás egyszerre kontraproduktív és szükséges. Paradoxon.

2021. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ahol akarsz. Én netes társkeresőn ismertem meg a házastársam, de az már rég volt. A baráti körünkben viszont vannak friss kapcsolatok is ilyen oldalakról. Semmivel se rosszabb mint bármi más.
2021. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoztatok el azon, hogy ilyen antiszociális emberek élnek a Földön? Akik a társkeresőn vannak, azokat tudod leszólítani élőben is. Ébresztő, a társkeresőkön nem kitalált személyek vannak, lehet épp a szomszédod, barátod az.
2021. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

9# Azért élőben teljesen más kaliberű emberekkel találkozhatsz.

Nekem például senki sem tetszik a társkereső oldalakon jelenlévő emberek közül, mert pont az a réteg hiányzik, akire felkapnám a fejem. Egyetlen menő, egyedi stílusú, alternatív megjelenésű nő sincs fent ezeken a helyeken, csak ilyen szende szűz konzervált múmiák. A legsótlanabb, legsemmilyenebb, legunalmasabb, legcsúnyább nőket lehet ott megtalálni, akik senkinek sem kellenek - vagy éppen a 40+ éves korosztályt, de hát köztük sincsenek menő, vagány csajok...

Nyilván, miért is lennének ott(?) Nem szorulnak rá, és pont erről beszélek, hogy akit keresek, valószínűleg sosem fog arra folyamodni, hogy társkeresőre regisztráljon, vagy egyáltalán online ismerkedjen.

A Tinderes "kövess be instán" típusú önjelölt modellekkel szintén nem lehet mit kezdeni.

2021. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!