Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, túlsúlyos nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, túlsúlyos nőként érdemes tinderen próbálkozni társkeresés szempontjából? 24/N

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, a társkeresés sosem ment. Tinderen érdemes próbálkozni? Komoly kapcsolat érdekelne leginkább.

2022. márc. 28. 16:11
 31/97 anonim ***** válasza:
26%
Haha! Én 160 centi vagyok, es 80-85kg, sosem volt gondom a pártalalálással. Sőt! Voltam vékony is, akkor csak a csóró, lúzer, mamahoteles férfiak talaltak be, miotam van seggem, meg mellem, a sikeres, értekesebb férfiak is megtalálnak!
2022. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
25%

nők: nem számít a pénz


szintén nők: csóró, lúzer, mamahoteles férfiak

2022. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
34%

32.


Némi ellentmondás érzékelhető, csak nem szabad ilyen támadó jellegűen megfogalmazni, mert akkor mindenki ellened fog menni, amiért megfogalmaztad az ellentmondást. Árnyaltabban kell erre utalni.

2022. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
10%
#33 nem érdekel azoknak a véleménye, akik még ezt se veszik észre
2022. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
85%

#32, #33

Valamilyen szinten számít, pl ne kelljen már eltartani, ne lébecoljon, tengődjön, lehessen vele tervezni, hasonló igényű életszínvonal, amihez mindkét fél hozzájárul, stb.

Ehhez a 220ezres gyári dolgozó nem a legjobb választás.


De leegyszerűsítve, máshonnan megközelítve:


"nők: nem számít a pénz



szintén nők: csóró, lúzer, mamahoteles férfiak"


"Nők" elég változatos halmaz, valószínűleg nem ugyanazok a nők írják mindkettőt.

2022. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
48%

35.


Ez igaz a fővárosra. Nem igaz vidéken, ahol legtöbb helyen örülnek a 220 nettónak az emberek, mert kb. átlagosnak számít, sok helyen a polgármester se keres többet.


Nagyon "budapesti szemlélet" uralja az oldalt, ahol repkednek a "milliók per hét" kamubevételek. Vidéken ilyen nincs, kivéve ha valaki bűnöző vagy átjár Ausztriába. Esetleg megyeszékhelyek nagy jóindulattal. Balaton-menti rabló éttermesek még talán.

2022. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
72%

#35 vagyok.


"repkednek a "milliók per hét" kamubevételek."


Nem tudom, Te Bp-en élsz-e, én igen.

Azt tudom, mi megy a gyk-en, ezek persze, hogy kamuk.

Nem felsőfokú, vagy speckó szakképzést igénylő munkára sajnos itt se jobb a helyzet.

Akik azt írják, hogy a 400-500 az átlag meg alacsony, azok is SAJNOS kamuznak. Pedig rengeteg ilyen hozzászólás van.


És lassan amúgy egyéb megyeszékhelyen (nem kisvárosban, vagy faluban) több a fizetés, mint a Bp-en hirdetett munkáknál...


De a 220 a napról napra élős, tengődős kategória, sajnos. Ettől független persze sok az ilyen munka....

2022. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
91%
#37 Azert pesten a senior IT harcos megkeresi a netto milliot ha nem balfek, es ez nem kamu... Egyeb mernokok is netto 500-800 seniorkent. (gepesz, villanyos, egyeb). Tanulni kell hianyszakmat (mind1 hogy az diplomas, vagy ketkezi) es akkor dol a zse...
2022. ápr. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
78%

32

Minden nőnek számit a pénz! Annyira legalább, h min annyit megkeress mint ő!


38

Pontosan!

2022. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
#39 Szerintem ez meg nem elvárható. Hiányszakmában dolgozom, jók a bérek a magyar átlaghoz képest. Nem várom el egy férfitól, hogy tartson el, legyen tisztességes munkája és ennyi.
2022. ápr. 3. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!