Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki falun/kisvárosban él,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki falun/kisvárosban él, zárkózott/félénk alaptermészetű, sok időt tölt tanulással/munkával vagy magas elvárásokat támaszt, az meg van lőve társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés
Mintha az ilyen emberek nehezebben találnának párt.

2021. dec. 28. 12:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
37%
Igen, én is ilyen srác vagyok, elengedtem a dolgot. Párkapcsolatban nem jutna elég idő magamra vagy a tanulásra (egyetem)
2021. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Értelek. Köszönöm, hogy válaszoltál! Azért később hátha alakul egy párkapcsolat. :)


Azért tettem fel a kérdést, mert azt vettem észre, hogy azok az ismerősök, akikre a fent felsoroltak jellemzőek, nehezebben találnak párt. Mindenesetre egyedül lenni jobb, mint egy rossz kapcsolatban, társas magányban vergődni. Csak azért megalkudni, beérni valakivel nem érdemes, hogy az ember elmondhassa magáról, van párkapcsolata. :)

2021. dec. 28. 13:02
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Ugy latom meg is valaszoltad magadnak. Szerinted hasznos volt ez a kerdes?
2021. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Csak a véleményemet írtam le. Szerintem igen.


Érdekelne, mások hogyan látják a helyzetet.

2021. dec. 28. 13:39
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Aki faluban el távol nagyvarostol nyilván nehezebb a párkeresés.
2021. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem manapság már nincs meglőve, ha az online térben aktívan próbál kapcsolatokat létesíteni, illetve ismerkedni. Nyitott szemmel kell járni az online világban, és aki szimpatikus (akár itt az oldalon), annak érdemes írni, aztán jó esetben alakulnak a dolgok.. :) Társkereső oldalon azt is lehet kommunikálni, hogy valaki félénk, elfoglalt, eléggé elszigetelt, mert akkor ezt a másik, szerencsés esetben "normális" fél figyelembe tudja venni, és úgy közeledik.. :)
2021. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. dec. 28. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Ne köszöntgess...
2021. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
6-os vagyok, a 8-as válaszolónak szeretném jelezni, hogy bennem jó érzést keltett, hogy a kérdező megköszönte, hogy figyelmet, időt, energiát szántam rá.. úgy gondolom, az efféle visszajelzés fontos.
2021. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituációban vagyok. Szerintem is nehéz így a társkeresés. De az életünk építeni kell, ez így a jó. Elvárások meg fontosak. Szerintem nem lehetetlen így párkapcsolatban lenni, csak nehéz. Meg kell találni a megfelelő partnert, akinek szintén fontosak ezek a dolgok
2021. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!