Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki falun/kisvárosban él,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki falun/kisvárosban él, zárkózott/félénk alaptermészetű, sok időt tölt tanulással/munkával vagy magas elvárásokat támaszt, az meg van lőve társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés
Mintha az ilyen emberek nehezebben találnának párt.

2021. dec. 28. 12:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2021. dec. 28. 18:23
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Falun élek, zárkózott (vagyis magamnak való) vagyok, már ennyi is elég az ellehetetlenüléshez. Na jó, azt azért tegyük hozzá, hogy ronda is vagyok, ezért van, hogy nőként még szexkapcsolatra sem találok partnert (lassan 8 éve), pedig komolyabbat nem is keresek. Szóval a külső is nagyon fontos!
2021. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz, sokat tud számítani a külső. :( Nem irigyellek. :( Remélem, akad majd valaki, akinek tetszeni fogsz, aki helyesnek fog tartani.
2021. dec. 29. 11:51
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha a plafonon vannak az elvárásaid és netán még köszönőviszonyban sincsenek azzal, amit te tudsz adni, akkor egy metropolisz közepén sem fogsz találni senkit.
2021. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Persze, tény, hogy nem szabad túlzásokba esni.

2021. dec. 29. 13:28
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidéken/faluban IRL könnyebb, neten nehezebb a párkeresés. a megfelelő stratégiát kell alkalmazni a helyszíntől függően.


Én Budapesten élek, de nyaraltam vidéki kisvárosban, és azt tapasztaltam, hogyha pl. egy csajt leszólítok, akkor az sokkal kisebb eséllyel küld el a p*csába, mint Bp-n...

2022. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. febr. 16. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!