Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a társkeresés és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a társkeresés és a párkapcsolatok (főleg a nők részéről) csak az elvárásokról szólnak, nem az érzelmekről?

Figyelt kérdés

Persze, bizonyos részben a férfiak részéről is vannak elvárások, viszont sok esetben csak annyi, hogy legyen punci. Az meg ugye adott egy nőnek, nem kell érte tennie. Manapság már csak az igényesebb férfiak várják el azt, hogy valahogy nézzen is ki a nő, de egyéb elvárás az sci-fi kategória lett.

Viszont a nők részéről csak ezt lehet látni. Hosszú és egyre elszálltabb elvárás listák. Manapság már nem az érzelmekről szól a kapcsolatok 90%-a, csak teljesíteni a nők elvárásait a punciért cserébe? (legalábbis itt Magyarországon)



2021. dec. 25. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

"(legalább is itt Magyarországon)"


És kényszerít bárki is, hogy ott maradj abban a kelet-európai pöcegödörben?

2021. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

" csak teljesíteni a nők elvárásait a punciért cserébe?"


Így beszélsz a nőkről, de jöjjenek össze veled (annak ellenére, hogy nem nézel ki jól), mert nagyon kedves, rendes vagy, csak a külsőd miatt lepattintanak.

2021. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Hát szerintem nem így van. Elvárás a mai világban hogy legyen munkád, ne igyal, ne drogozz, gondolj a jövődre, legyél igényes a környezetedre? Nem ezek alap dolgok szerintem, és ha egy férfi nem éli így az életet pár nélkül akkor hogyan várható el hogy párja számítson rá?


32/F

2021. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

"Elvárás a mai világban hogy legyen munkád, ne igyal, ne drogozz, gondolj a jövődre, legyél igényes a környezetedre"


Kb az összes társkeresésben sikertelen ismerősömre igaz ez. Mégis más a probléma gyökere

2021. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez az alap. Az, hogy kinek milyen a dumája, testalkata, fogai, haja, divatos-e....stb mind orvosolható
2021. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

"Elvárás a mai világban hogy legyen munkád, ne igyal, ne drogozz, gondolj a jövődre, legyél igényes a környezetedre"


Van munkám, csak keveset keresek, emiatt a nők ugyanúgy kezelnek, mint a munkanélkülieket... Erről ennyit. A nők a pénzre mennek, ez egyértelmű.

2021. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem igaz. Én ugyanannyit és ugyanakkora sikerrel csajoztam amikor 140et kerestem mint most. Itt azon van a hangsúly, hogy képes vagy e fejlődni? Képes vagy e tenni azért hogy jobb legyen az életed? Rosszul keresel, képezd magad a szabadidőmben hogy jobb legyen. Van lehetőség, csak élni kell vele. Én képeztem magam, másik szakmát tanultam most jobban keresek ez ennyi. Én is férfi vagyok, és nem igazán tudok mit kezdeni azokkal az emberekkel akik otthon gubbasztanak és keseregnek hogy köcsög a főnök, vagy éppen hogy nem keres annyit. Ott van pl OKJ szakmák amikkel el lehet indulni havi 20-25000ft ért lehet havonta törleszteni és mellette tanulni valamit amivel jobb lehet.
2021. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

#7 vagyok

Szóval ezért nézik a nők, hogy mire vitted mennyit keresel. Ha úgy alakul hogy babátok lesz képes leszel-e fenntartani a családodat? Ez valljuk be egy teljesen jogos felvetés. A másik oldala a dolognak, hogy ha te lennél Kim Basinger te sem álln\l szóba Harry Potterel.

2021. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

#8


Egyetemre jártam, négy szakmát fejeztem eddig be (OKJ), négy idegen nyelven beszélek, több hobbim is van (amik nem ilyen lol meg társaik) illetve lehet velem intellektuális dolgokról beszélgetni. 24 vagyok.


Szerinted ez elég volt nekik?

2021. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, nekem elég volt. Erre csak azt tudom mondani, hogy kell a duma (is), és kb 10bol 1 eljön randira. Ez ilyen, nem fog mindegyik igent mondani mindenre.
2021. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!