Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a társkeresés és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a társkeresés és a párkapcsolatok (főleg a nők részéről) csak az elvárásokról szólnak, nem az érzelmekről?

Figyelt kérdés

Persze, bizonyos részben a férfiak részéről is vannak elvárások, viszont sok esetben csak annyi, hogy legyen punci. Az meg ugye adott egy nőnek, nem kell érte tennie. Manapság már csak az igényesebb férfiak várják el azt, hogy valahogy nézzen is ki a nő, de egyéb elvárás az sci-fi kategória lett.

Viszont a nők részéről csak ezt lehet látni. Hosszú és egyre elszálltabb elvárás listák. Manapság már nem az érzelmekről szól a kapcsolatok 90%-a, csak teljesíteni a nők elvárásait a punciért cserébe? (legalábbis itt Magyarországon)



2021. dec. 25. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát bmeg engem eldobott egy pasi, akit szerettem, egy olyan csajért, aki insta modell és most utazgatnak a világban. A külsőm hozzá képest a béka segge alatt van.

Úgyhogy nekem ne picsogj a nőkről, hogy nem az érzelemre mennek, amikor gusztustalan, nőket megalázó férgek vannak a férfiak között bőven. De neked se sok EQ jutott, úgyhogy mit vársz? Mégis milyen nő akarna lenni egy nőgyülölővel, aki tárgyiasít, kissé ironikus, hogy pont te magyarázol érzelmen alapuló kapcsolatról.

2021. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10


Nekem nem kell 10-ből 1 eljöjjön.

Az is elég lenne ha összesen a kb ezer próbálkozásból egy eljönnek.

2021. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj, hogy te úgy gondolsz az elvárásra, mint valamire, amit el kell játszani, én meg úgy, hogy alapból olyan embert keresek.
2021. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Férfiak először is azt nézik, milyen a nő végzettsége, dolgozik-e, mert ő bezzeg nem fogja eltartani, ezen felül legyen bomba külseje.

"Csak" ennyi elvárásuk van. Pontosabban ez a minimum.

2021. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22%

#14


Engem nem zavar ha nincs végzettsége vagy el kell tartani. Az se ha nincs bomba külseje.


De sajnos így sem kapok esélyt senkitől sem 😥

2021. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!