Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Magasak lennének ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magasak lennének ezek az elvárások?

Figyelt kérdés

Eléggé rosszul megy a társkeresés, általában elutasítanak. Igazából nem gondolom, hogy nagyok az elvárásaim, én szeretnék egy olyan partnert, akivel lehet beszélgetni komolyabb témákról, nem veszekszik hanem megbeszéli a dolgokat. Nekem fontos, hogy valaki jó tanuló legyen, illetve kizáró ok a cigi, pia, drog. Legyen kedves, de ki tudjon állni magáért ha kell. Külsőre, én nem leszek álszent hogy nekem nem számít, én a vékony lányokat szeretem. Magasságra az alacsonyabbak jönnek be, én 185 cm vagyok, de természetesen nem fogok senkit elítélni mert mondjuk 180 cm. Helyileg legyen Debreceni vagy ahhoz közeli mert én is ott lakok.

Ezek nagy elvárások így egyben? Vagy nincs sok ilyen lány?



2019. máj. 7. 19:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és elfelejtettem odaírni, hogy 19F
2019. máj. 7. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg az lehet a baj, hogy nem ismerkedsz, ha meg mégis, akkor az iskola területén te megász, rosszabb esetben évfolyam, az lejebb, pedig hogy az osztály. Hamarosan létrehozok egy weboldalt, ahol a saját és mások hibáiból tanulva adok tanácsokat, tippeket nem csak a párkeresés hanem hétköznapi magabiztossággal kapcsolatban (meg persze sok más hasonló kérdéssel). Természetesen ott is fellehet majd tenni kérdéseket, csak ott nem botok fogják ellenőrizni a kérdéseket és válaszokat, hanem én ,egy 17 éves srác, meg pár haverja. A lenyeg az lesz, hogy emailben kell küldeni a kerdest, en pedig az oldalra kiteve reszletesebb valaszt adok ra.


Na mar most. Nem igazan ertem, hogy a pia neked miert kizaró ok. A cigit megertem, a drogot meg en is kizarom. De most az, hogy megiszik neha napjana lany egy alkoholos italt (legyen szó akar tomenyről is) szerintem nincsen vele semmi problema. Ennyi kizaró oknaál persze, hogy nem talalsz, főleg ha tenyleg nem is ismerkedsz teljesen random emberekkel.


Ha egyebkent érdekel a weboldal, nyugodtan irj privibe, és mindenki más is. Tíz munkanapon belül megpróbálom létrehozni...

2019. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiú iskolába jártam szóval ott biztos nem ismerkedhettem. A piát meg nyilván nem úgy kell érteni, hogy soha semmit.
2019. máj. 7. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az elvárásaid, vannak bőven ilyen lányok, de ez nem azt jelenti, hogy egyből meg is fogod találni. :)
2019. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hár igen. Még a kűlső az oké. Meg a drog,pia persze néha 1-2 ilyen eset be csuszhat! De az , hogy ne cigizzen az túlzás szerintem kicsit! Debrecen kőrnyékén annyira nem túlzás az , hogy a kőrnyéken keresel lányt mert nagy város! És talán megtalálhatod a full ideálod is akár. A jó tanuló alatt meg kérdés mit értesz. Mert ha azt akarod , hogy legyen legalább egy közepes tanuló pl olyan 2,9 körüli átlagú sz még oké. De hogyha azt várod el , hogy szín 5-ös legyen az már komolyabb!
2019. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem debrecenben és a környéken több száz ilyen lány van :D
2019. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyok az elvárásaid. 16/l
2019. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!