Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennének az elvárásaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az elvárásaim ezért nincs barátom?

Figyelt kérdés
16/L

2018. febr. 7. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni, mesélj egy kicsit.
2018. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
azért nincs barátod mert még nem úgy hozta az élet
2018. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha én is ezen gondolkodom, de rájövök, hogy nem is nagyon(csak ritkán) próbálkoznak nálam, és olyanok, akik nekem nem annyira jönnek be. Nagyon reménykedem, hogy hamarosan eljön értem a nekem szánt valaki, de addig is türelem. Biztosan rád talál majd a szerelem, akkor amikor nem számítassz rá, hidd el(én is el kellene:D)16/L
2018. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mik azok az elvárások, amikről azt feltételezes, hogy nagyok
2018. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nemtudom
2018. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid? Írhatsz privátban is.
2018. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen,de szerintem ne engedj belőlük! Lehet, hogy lesz majd, aki az összes kritériumnak megfelel. Amúgy tényleg lehet tök más oka is, vagy pl lehet ez az ok, meg még pluszban más okok ehhez. Amúgy tényleg a sors is közrejátszik. Így hozta az élet, még nincs itt az ideje a sorsodban, stb.
2018. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt már amúgy, aki udvarolt, ?


és elhajtottad, vagy nem úgy alakult, vagy esetleg randik során derült ki,hogy nem vagytok egy hullámhosszon?


Volt már olyan, hogy azt érezted, vagy azt láttad valakinek a szemében, hogy tetszel?


Neked tetszett már úgy valaki, hogy igazán "lángolni", őszintén rajongani tudtál érte? Vagy nyitottál már valaki felé, akivel úgy gondoltad, hogy simán csak tetszik, de jó lehetne vele valami?

2018. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!