Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon lennének a elvarásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lennének a elvarásaim vagy az igényeim?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a külső, de a külsőn belül az igen, hogy legyen ápolt, és ne legyen büdös, azért öltözzön igényesen. Ne késsen a randiról, esetleg olyan 1-5 perc még belefér, de azért többet ne késsen. Meg ha késik, akkor szóljon.
2017. júl. 20. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

"Nem érdekel a külső" = hülyeség

ennél biztosan több igényed van...

ha mégsem, akkor eléggé igénytelen vagy, ennyire nem megy a társkeresés, hogy ennyit vársz el csak?


és alap, hogy egy randiról, meg kb bármilyen találkáról NEM KÉSÜNK! ha mégis, akkor illik jelezni

az ápoltság is szintén alap, az öltözködésnél meg mindenki maga dönti el mit visel, mi tükrözi őt, miben érzi jól magát

2017. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van több igényem, de csak ennyit írtam le.
2017. júl. 20. 07:27
 3/13 A kérdező kommentje:
Pl. utálom, ha valaki buta, és nem intelligens. Szeretek valakivel feliratos filmeket nézni, de valaki még olvasni sem tud.
2017. júl. 20. 07:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem


Nekem is volt mar aki piasan budosen melosruhaban jott

Olyan pasi is aki 10 percnel tobbet keset es meg en hivtam h jon nem dontson nem erek ra orakat varni

2017. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát azért az olvasás alap dolog :D

de a feliratos filmekhez hozzá kell szokni, én pl animéket nézek feliratosan és az elején még nekem is fura volt, azt ne várd el, hogy egyből menjen ez a másiknak

2017. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Épp az a probléma, hogy nincsenek elvárásaid, csak egy nagy általánosság van a fejedben, semmi konkrétum.


Ezért jó, ha az ember nagyon pontosan megfogalmazza, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen az a személy, akit párjának szeretne, mert ezekre a tulajdonságokra összpontosítva már van egy konkrét elképzelése a párkeresést illetően.

2017. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem nagyok, hanem kb semmilyenek
2017. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Hiába pontozol le félkegyelmű barátom. Nekem annál szebb a napom. 😉😊
2017. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, ennél sokkal több lesz az elvárásod. Ezt a dumát már hallottam neten. Aztán személyesen meg megfagyott bennem a vér úgy ledöbbentem azon,hogy micsoda elvárasai vannak a másikaknak. Már az első találkozón nekem ilyen nő kell, legyen ilyen,olyan,amolyan, csinálja ezt,szeresse azt, de amazt, legyen nagyon ilyen,sose legyen olyan és stb.


19/L

2017. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LazyJones ***** válasza:

Ha ezek lennének az elvárások, még én is beleférnék. Még az intelligencia, az olvasás, és a feliratos filmek is stimmelnek. Azért azt mindenki tudja sajnos, hogy ennél jóval több elvárása van mindenkinek, akár kimondja, akár nem.

F35

2017. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!