Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lenének az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lenének az elvárásaim ilyen pasiként?

Figyelt kérdés

Átlagos pasi vagyok csak problémás, agyalós félős.

Olyan nőt szeretnék akire támaszkodhatok és ha baj van vagy probléma az életben, akkor segít és ha nyugtat hogy "megoldjuk édes", teljesen mellettem áll mindenben.


Hugóm is hasonló hozzám és neki sikerült ilyen párt találnia....


2017. jún. 27. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos igen. A nagyon kevés nő tud ilyen lenni.

A húgod pedig simán talált párt, mert ő nő, és a nőkre nagy az igény, ráadásul abban a felállásban egy klasszikus felállásban vannak, mert abban férfinak kell támogatnia a nőt, a nőnek elég a... tudjuk mije.

2017. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Akire te vágysz, az egy anyuci.

A legtöbb nő szülni akar magának gyereket, nem örökbefogadni 20+ évesen.

2017. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Alapvetően nem. Viszont ez könnyen átmegy abba, hogy mindig a nő a higgadt, az erős, a határozott... Szeretek adni a másiknak, de már a 3. olyan kapcsolatomon vagyok túl, ahol mindig én pátyolgattam és nyugtattam le az illetőt, belém meg senki sem öntött lelket a nehéz pillanataimban, hanem magamra hagyott a gondjaimmal. Nem az, hogy nem tudtam megoldani magamtól, de már vágyok arra, hogy valaki mellett én is biztonságban érezhessem magam és egy kicsit "törékeny nő" lehessek, még ha a jég hátán is megélnék.:(
2017. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen "férfit" úgy hívják mifelénk hogy tesze-tosza semmire való. De bizos van egy olyan díjbirkózó vagy súlyemelő gorilla lány akinek ez bejöhet. Csak el ne verjen ha nincs kész az ebéd...
2017. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
A párok álljanak egymás mellett, ez eddig rendben van, de én nem tudok férfiként nézni arra, aki olyan, mint egy félős kisgyerek.
2017. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ez egészen odáig rendben lenne, amíg a problémát nem az jelentené, hogy elfogyott a kedvenc teje a boltban, most mit tegyen? Vagy nem merne mondjuk állásinterjúra menni, mert jajj mi lesz? Vagy egyedül nem tudná eldönteni, hogy milyen színű pólót vegyen fel.


Szóval az élethez szükséges felnőtté válási folyamaton essen túl, ha ezen kívül éri egy váratlan csapás, és támogatást vár, az szerintem teljesen érthető és normális. Pl én párom helyett intéztem az anyja temetését, mert váratlanul elhunyt, nagyon közel állt hozzá, és egyébként nagyon kedves nő volt, én is nagyon szerettem, egyáltalán nem az a "gonosz anyós" volt, és ő teljesen szétesett, nagyon megviselte. Nem volt képes beszélni senkivel erről, nem hogy intézni az egészet. Én ettől nem tartom őt gyengének, idővel persze sikerült feldolgozni a gyászt, de akkor és ott muszáj volt támaszkodnia rám.


Szerintem ha valaki ennyire nem hajlandó a párjáért, az nem is szerelmes és nem családban gondolkozik.

2017. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Hugó???? :D besírok :D
2017. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Nem tudni, de Ő ügyes, talált csajt magának!

Te vagy a példakép, Hugó!

2017. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

"Hugóm is hasonló hozzám és neki sikerült ilyen párt találnia...."


Mert ő nő, te meg férfi vagy. Még akkor is ha külsőleg ugyanazokat a géneket örököltétek, mégiscsak sokkal nagyobb előnyből indul egy nő az életben, mint egy férfi.

2017. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Néhány hozzászólásból látszik, hogy teljesen esélytelen, amit elvársz. Egy férfitől elvárják, hogy legyen határozott és kemény. Ha nem az, akkor teszetosza. Ha egy nő nem határozott és kemény, akkor azzal nincs gond, mert elesett nő és segíteni kell neki.

A húgodnak volt egy óriási előnye: Nő. Társkeresés során tizedannyi elvárásnak sem kell megfelelnie.

2017. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!