Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lenének az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lenének az elvárásaim ilyen pasiként?

Figyelt kérdés

Átlagos pasi vagyok csak problémás, agyalós félős.

Olyan nőt szeretnék akire támaszkodhatok és ha baj van vagy probléma az életben, akkor segít és ha nyugtat hogy "megoldjuk édes", teljesen mellettem áll mindenben.


Hugóm is hasonló hozzám és neki sikerült ilyen párt találnia....


2017. jún. 27. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Agyam eldobom. Hát egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy támogassuk egymást kölcsönösen? Én úgy érzem, hogy nőként, ha választok magam mellé egy férfit, akkor egy hosszú nap után alapvető, hogy az én karjaimban oltalmat találhat, megnyílhat nekem, elmondja, hogy mi bántja. Rengeteg helyen kell megfelelni és elfojtani/nyelni a békát, nehogy már a saját párjával ne lehessen őszinte az ember, és még a négy fal rejteke között, a nője előtt is meg kell játszania a fejét, csak mert az asszony "24/7-os macsót" óhajt, vagy különben a fent emlitett "tesze-tosza" és társai megszégyenítő jelzőkkel alázza meg. Az én képemről sülne be a bőr, ha azt látnám, hogy a barátom úgy hinné, hogy szüksége van görcsösen erőlködie, hogy valami színészkedéssel elfedje azt, hogy mennyire érzékeny állapotban van. Úgy érezném, hogy nőként, partnerként és nem végső sorban emberként is elbuktam. Emberek vagyunk, nem gépek. A férfiak is érzékeny lények, akiknek kell az útmutatás, támogatás, vigasztalás. Amelyik nő nem így gondolja, annak kivánom, hogy örök szingli maradjon.
2017. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen agyalós féle vagyok, de bazki ne legyél már ennyire nyomi, ez gáz.... Valahogyan tornázd fel, szívd fel magad mert így szar lesz leélni egy életet.
2017. jún. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én alapvetően ilyen vagyok, amíg reális a szomorúság, probléma oka. Ha azon hüppög, hogy ablaküvegvágó hanggal eltanácsolták az X-Faktorból, akkor nem állok mellette és nem kamuzok, hogy "szuper, vagy édes, úgyis sikerült, majd én segítek neked".

Ill. az, hogy legyen ez kölcsönös és ne minden nap nekem kelljen lemennem lelki szemetesládába.

2017. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#2

Nem, ő egy egyenlő társra vágyik, ahol nem csak ad, hanem kap is.

Amire meg te vágysz, egy eltartó szolga, aki finanszírozza, és segíti az éppen aktuális hóbortodat, miközben te max puncit nyújtasz, azt is csak megfelelő szolgáltatásért cserébe.

2017. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!