Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon lennének a elvarásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lennének a elvarásaim vagy az igényeim?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a külső, de a külsőn belül az igen, hogy legyen ápolt, és ne legyen büdös, azért öltözzön igényesen. Ne késsen a randiról, esetleg olyan 1-5 perc még belefér, de azért többet ne késsen. Meg ha késik, akkor szóljon.
2017. júl. 20. 07:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Beleakadtál egy-két igénytelen, állandóan késő férfiba, és most ez szövi át a panaszkodásod.

Írni viszont nem igen tudsz. Ha valamit publikálunk, akkor az a minimum, hogy átnézzük nincs e benne hiba. Önismeretileg is egy általános jellemzés szintjén állsz. Semmi konkrétum. Ilyen szerteágazó ismeretekkel vezethetnéd a mars expedíciót 2020-ban, de nálam nem sok esélyed lenne. A konyhásnéni, bolti eladó, pultoslány szinttől egy intelligens férfi sem fog elájulni. Persze lehet hogy nálad mást jelentenek a fogalmak.

2017. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a külső...később meg " van több, de nem írtam le"... meg ne késsen. Persze, ne késsen. Te meg tanulj meg ismerkedni, mert az az érzésem, hogy fingod sincs, hogy kit, hol és hogyan keress...teljes taktikaváltás kell.
2017. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tartom magam nagyigényű férfinak... de ez azért túltesz rajtam:D
2017. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!