Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év felett elkezdeni párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felett elkezdeni párt keresni karrier építése miatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 28 éves nő vagyok, dolgozom de közben tanulok is, építem a karrierem, ami azzal jár, hogy előreláthatólag 32-33 évesen jutnék oda, hogy tudjak időt szakítani egy párkapcsolat kialakításàra. Többen mondták, hogy ez nem annyira jó, hogy mindent így megtervezek és a karriert veszem előre, mert kifutok az időből. Még sosem voltam szerelmes, 1 párkapcsolatom volt, sosem fogott meg senki igazán, ez a későbbiekben vàltozhat?

2021. dec. 27. 00:10
A kérdező szavazást indított:
Késő 30 felett
Teljesen rendben van
Ki fogsz csúszni az időből
40 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
24%
Alkalmikkal h állsz?
2021. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, simán jarj nyitott szemmel!

Hasonlo cipoben járok.

Úgy gondolom, hogy abban az időben, amig egyedül vagyok, es nincs az elvarásaimnak megfelelő férfi még kilátasban sem, addig inkább fejlesztem magamat, megtanulok még egy nyelvet, elvegzek egy kiegeszito kepzest stb. ahelyett, hogy egy szar pasira pocsékoljam az időmet. Majd ha jön IGAZI, értékes férfi, akkor szakitok rá időt...

2021. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

Ha most nem fér bele az idődbe, akkor biztos, hogy 4-5 év múlva már fog?


Ha most nem vagy rá nyitott, biztos, hogy 4-5 év múlva máshogy fogsz érezni?


Az időből kifutást arra érted, hogy gyereket, gyerekeket is szeretnél egyszer?

2021. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
27%
Nézd, én szeretem az erős, független magabiztos nőket. De most én hiába irkálok ide bármiket, ha lehet, hogy egy ilyen bátor, erős független nőnek nem fogok majd kelleni. Mert én sajnos nem vagyok olyan erős, sikeres és akár elért mint ők. Csak egy egyszerű férfi lennék, aki támogatja, bátorítja őket, elsősorban érzelmileg, mert kb csak ez az amit adni tudnék én.
2021. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

4

Már bocs, de azzal kitörölheti...

2021. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
15%

Én 25 vagyok, szintén így gondolkodom. Most fogok diplomázni mesteren,mellette big 4-nál dolgozom teljes állásban. Nem volt semmi időm rendes konoly párkapcsolatra, alapképzés elején volt utoljára.

Annyi, hogy nekem volt végig ilyen barátság extrákkal kapcsolatom, akivel ugye nem volt kötött komoly dolog,viszont végig csak egymással voltunk,illetve azért bulizgattam is,amikor időm volt,de direkt fókuszáltam arra,hogy komoly dolog ne legyen. Nemrég lett ennek a barátság extrákkalnak is "vége".

Én most januártól akarok rendes komoly kapcsolatot keresni.

Te sem vagy elkésve szerintem,ez egyéni dolog,hogy ki mikor érzi magát kész ek egy olyan komoly kapcsolatra,amibe tényleg minőségi energiát öl.

25N

2021. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
24%

#6


Ámen 🧖‍♀️

24/f

2021. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
12%
Most már van sigma female grindset is
2021. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
19%

#8

Ha szexel, akkor nem számít annak.

2021. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nincsenek alkalmi kapcsolataim, teljesen kizárom a magánéletet.
2021. dec. 27. 01:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!