Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év felett elkezdeni párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felett elkezdeni párt keresni karrier építése miatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 28 éves nő vagyok, dolgozom de közben tanulok is, építem a karrierem, ami azzal jár, hogy előreláthatólag 32-33 évesen jutnék oda, hogy tudjak időt szakítani egy párkapcsolat kialakításàra. Többen mondták, hogy ez nem annyira jó, hogy mindent így megtervezek és a karriert veszem előre, mert kifutok az időből. Még sosem voltam szerelmes, 1 párkapcsolatom volt, sosem fogott meg senki igazán, ez a későbbiekben vàltozhat?

2021. dec. 27. 00:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

#26


Nincs gond azzal. Ha cserébe nem játsszák a szent Teréz anyákat és szende szüzeket.

A kétszínűség sokkal jobban zavar, mint az őszinte ledérség.


#27


Ezt egy café-ban láttam totál véletlenül. Ahol a kis szent ártatlan magyar lánykát egy nagy kan néger reszelt.

2021. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
41%

Ezt nem lehet megtervezni. Társat nem előre összeállított rend alapján keresünk/találunk, az élet sodorja őket az utunkba. És ha ott vannak, el kell őket fogadni. Ezen nem azt értem, hogy álljunk össze bárkivel, aki elénk kerül, de ha bejön az illető, ne szalasszuk el.

N

2021. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 31/N vagyok, egy 5 éves kapcsolatom ért véget (esküvő is lett volna). A saját korosztályomban szétnézve, siralmas a helyzet: a) vannak a nem akarok házasodni típusok; b) csak szexet keresek típus; c) elváltam és gyerekeim is vannak típus; d) mamahoteles típus; e) örökszűz, tapasztalatlan típus;


Kezdek aggódni, hogy sose lesz senkim már.

2021. dec. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
91%

#33 Sajnálom, ez tényleg elkeserítő. A felsorolt típusok közül valóban egyik sem opció, nem tudom, létezik-e egyáltalán normális egyedülálló férfi. Én már a 20+ éveimben szembesültem ezzel, tudom, milyen kilátástalan tud lenni. Ráadásul a társadalom elvárja tőlünk, hogy ne egyedül éljünk, a szingliket lenézik, diszkriminálják. Azért ne keseredj el, még bőven jöhet valaki, nekem is jött, meg is maradt. Egy időre tedd félre a társkeresést, foglalkozz magaddal, használd ki az egyedüllét előnyeit. Egy zátonyra futott 5 éves kapcsolat után amúgy sem könnyű egy új partnerrel újrakezdeni.

N

2021. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

#33 annyira egyetértek azzal, amit írtál, csak az a baj, hogy én ugyanezt a 20as éveim elején tapasztalom már.


N

2021. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igen, ez már nem a 30-as, hanem a 20-as években is így van, ahogy a 33-as írta. Nem tudom mi történt a társadalommal, nagyon sok barátnőm panaszkodik ugyanerre.
2021. dec. 29. 10:12
 37/41 anonim ***** válasza:
84%

Én 26 vagyok, most karácsonykor lett vége az éppen 5 éves kapcsolatomnak.

Hasonló helyzetben vagyok..ugyanezt érzem.

Egyetem eleje óta együtt voltunk, fogalmam sincs merre tovább.

26N

2021. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

(egy ideje) Szingli férfi vagyok.


Akkor ezek szerint retardált lehetek?

Pedig próbálok elérni valamit, de senkinek sem kellek 😔 elképzelhető, hogy az oka az lehet, hogy egy defektes idióta lennék?

Mit gondoltok erről? (nők)

2021. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
#38, én írtam a #33-as kommentet. Sok mindentől függ, háttérinfók nélkül elég nehéz mondani bármit is.
2021. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

#39


Az általad felsorolt dolgok közül egyik sem igaz rám. Azaz: szeretnék házasodni (noha a legtöbb mai lányon azt látom, hogy eszük ágába se lenne), nem kizárólag csak szexet keresek, nem vagyok se elvált se gyerekem nincs, 15 éves korom óta nem vagyok mamahoteles és szerencsére szűz sem.

De ennek ellenére így sem kellek senkinek 😓

2021. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!