Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év felett elkezdeni párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felett elkezdeni párt keresni karrier építése miatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 28 éves nő vagyok, dolgozom de közben tanulok is, építem a karrierem, ami azzal jár, hogy előreláthatólag 32-33 évesen jutnék oda, hogy tudjak időt szakítani egy párkapcsolat kialakításàra. Többen mondták, hogy ez nem annyira jó, hogy mindent így megtervezek és a karriert veszem előre, mert kifutok az időből. Még sosem voltam szerelmes, 1 párkapcsolatom volt, sosem fogott meg senki igazán, ez a későbbiekben vàltozhat?

2021. dec. 27. 00:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
18%

#10


Akkor legalább nem vagy kamus, akik adják a nagy apácákat, elvégre nincs párkapcsolatuk, de amott meg minden héten mással hemperegnek, sokszor ilyen nagy kan négerekkel (személyes élményem, hogy egyszer ilyet véletlenül a saját szememmel is láttam élőben).

Szóval te legalább önhiteles vagy.

Szóval a szememben máris nagyot ugrottál kérdező 😍

2021. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%

Az embernek huszonévesen van a legnagyobb esélye arra, hogy párt találjon. 30 felett a normális, komoly, és elköteleződésre vágyó férfiak már règ megházasodtak, de legalább komoly kapcsolatban élnek, vagyis foglaltak, a maradèk elvált, gyerekes, defektes , esetleg ez mind egyszerre. Sok sikert hozzà...


Nekem pl 3 korombeli barátnőm van, 10 éve, 25 évesen mentem fèrjhez, 11,5 éve vagyok a férjemmel. Ők mindhárman szinglik hosszú èvek óta. 25 évesen még úgy gondolták dolgoznak, szórakoznak, ráérnek. Most màr mindegyik bánja hogy nem keresgèltek komolyabban. Szeretnének komoly párt, férjhez menni, az egyik nagyon akar gyereket is, de nem jön össze sehogy sem. Nincs kivel. Egyikük se talál komoly társat, amelyik fèrfi közeledik azok vagy szeretőnek vagy csak szexre vállalnának be ilyen 35-36 éves nőket, ezek a palik már gyerekesek, elváltak elhasználtak, bennük van a sikertelen házasságuk kudarca miatt èrzett csalódás, frusztráltak stb, velük már nem olyan lenne egy kapcsolat, mint azzal akivel minden fontos kapcsolati pontot elsőként èlnek meg együtt. Eljegyzèst, összeköltözèst, házasságkötèst, akik szeretnének- azoknál ilyen a gyerekvállalás is.

Jól gondold meg mi ès mennyire fontos neked az életben, mert lehet, hogy lemaradsz arról, hogy életed párját megtalàld. Egy igazi társ többet jelent, mint bármilyen karrier ami bàrmikor lehet. Bármikor tanulhatsz, fejlődhetsz, de fiatal csak egyszer vagy, amikor a legtöbb esèlyed van erre.

2021. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%

#10 Lehet szerencséd lesz, de szerintem nem szerencsés ennyire egy irányba koncentrálni. Ahogy egyre idősebb leszel, egyre nehezebb új emberekkel személyesen ismerkedni, a társkereső appok maradnak inkább.


A párkapcsolatban élést is tanulni kell. Ha szeretnél gyereket, akkor én nem szűkíteném le ezt ennyire. De nyilván ez csak az én véleményem.


Persze nem kell nagy erőkkel koncentrálni, de nekem az a tapasztalatom, hogy minél idősebb vagy, annál kevesebb kompromisszumot vagy hajlandó kötni, miközben egyre többet kell, mert az idősebbek személyisége kevésbé fog idomulni a tiedhez.

2021. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
76%

#12


Ezt annyira szépen megfogalmaztad 🥰


24/f (szingli)

Komoly kapcsolatot tervezek én is

2021. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
56%
Részemről azt csinálsz amit akarsz de ne legyen sirás ha nem kellessz senkinek meg holvannakanormálisak. Csinálj vmi eltérőt a csődtömegektől
2021. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
20%

Férfiszemmel nézve is egyetértek a 12-es véleményével. Nagyon ritka, hogy mi férfiak szerelmesek legyünk egy harminc feletti nőbe. 40 felett meg szinte esélytelen. A huszonévesekre pályázik mindenki.


37F, defektes (mivel sem elvált, sem gyerekes nem vagyok, viszont szingli vagyok)

2021. dec. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
73%

Hat szerintem az, hogy valakinek a bazi nagy karrierepites mellett ne legyen ideje parkapcsolatra, az csak kifogas. Orvosi egyetemet vegeztem summa cum laude, azota leszakvizsgaztam es vegig volt parkapcsolatom. 31 evesen pedig meg is hazasodtam. Es en mar akkor elkesettnek ereztem a dolgot, mikor hosszu ido utan 28 evesen szingli lettem….

Egy normalis parkapcsolat sosem gatol semmiben, hanem pont, hogy erosit. A ferjem mindenben tamogat, a karrieremben is, ugyanis tervezek meg egy szakvizsgat legalabb.

Ha pedig gyereket akarsz, akkor 30 evesen elkezdeni ismerkedni eleg bator. Nulla parkapcsolati tapasztalattal tobb ev, mire annyira kiismered a masikat, hogy gyereket mersz neki szulni. Es oke, hogy vannak akik 46 evesen is spontan terhesek lesznek, de nem ez a tobbseg.

Es ahogy valaki leirta: 30 felett marha nagy mazli kell, hogy ertelmes partnert talalj. Nekem nagyon nagy szerencsem volt, mivel a ferjemnek is akkor nemreg ert veget egy hosszabb, veglegesnek hitt kapcsolata, de a 30 feletti szingli ferfiak nagy resze valoban vagy defektes, vagy elvalt 2 gyerekkel, rosszabb esetben el sem valt, csak szeretot keres. Az ertelmesebb ferfiak bizony 30 eves korukra elkelnek….

2021. dec. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy elkésve semmivel, de azért a karrierépítésre meg a tanulásra fogni, hogy nem akarsz párt, egy baromi ócska és nevetséges kifogás...


Ez a nincs idő párkapcsolatra hiszti eleve ott számít csak, ahol szar a partner. Főállásban dolgoztam a második egyetemi szakom mellett és végig volt párom, ráadásul sportoltunk is rendszeresen, ne mondja már nekem senki, hogy ha együtt él valakivel és valóban társat választott, akkor nem lehet így áthidalni azt a 4-5 évet. Ha később valamikor az életben ilyen elfoglalt leszel, akkora meg dobod, mondván, nem érsz rá már? 🤦🏻‍♀️


Magadnak hazudsz, drágám. Nem vagy elkésve semmivel, nem kell feladnod semmit, de magadnak adod be a hülyeséget.

2021. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%
Emlékszem, nálunk is nagyon elvoltak az emberek azzal, hogy mire nincs idejük... Sportolni sincs, barátokkal foglalkozni sincs, a saját gyerekükre sincs, amit már odacsináltak, arra sincs, hogy ne éljenek koszban, más meg három dolgot csinál egyszerre eredményesen. Sok embernek akkor sem lenne ideje semmire, ha egész nap otthon lehetne kitartva.
2021. dec. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
48%
Drasztikusan csökkennek az esélyeid, de nem lehetetlen. Sok egyedülálló pasi van ennyi idősen is.
2021. dec. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!