Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, túlsúlyos nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, túlsúlyos nőként érdemes tinderen próbálkozni társkeresés szempontjából? 24/N

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség, a társkeresés sosem ment. Tinderen érdemes próbálkozni? Komoly kapcsolat érdekelne leginkább.

2022. márc. 28. 16:11
 51/97 dregor ***** válasza:
80%
170 centihez nem feltétlenül borzalmasan sok a 89kg. Oké, van rajtad felesleg, de ettől még lehetsz nagyon is szexi. Biztos, hogy az alakod/külsőd a probléma forrása?
2022. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
0%
Sokaknal nem ertem ezt, hogy miert gond az, ha valaki "csak dugni akar"... igazából a jó szex az alapja minden párkapcsolatnak... eredetileg paromat én is úgy szedtem fel, hogy csak dugni akartam egyet... aztán az az egy olyan jó volt, hogy azóta is ragaszkodom hozzá, lassan 6éve.
2022. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
100%

#52

Mert nem mindenki akar csak úgy, üresbe. Mert sokaknak az szar. (Nekem is, mind az volt.)

2022. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 Dzsoki ***** válasza:
100%
Kérdező! Bármelyik társkeresőn is keresel társat,első sorban csak a prütykölni akarók fognak jelentkezni!
2022. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 A kérdező kommentje:
#48-as erre már válaszoltam:) Edzésre járok és az étkezésre is odafigyelek. Szóval teszek ellene.
2022. ápr. 10. 08:27
 56/97 Dzsoki ***** válasza:
80%
51-nek igaza van! Annyit még hozzátennék,hogy az egyik ismerősöm is így volt. El is kezdett fogyózni,csak ingerlékeny lett,mentálisan rosszabb állapotba került. Abbahagyta és újra életvidám,normális nő lett. Az összhatás a fontos! Amennyiben,ha nekem tetszik valaki,akkor 10 kilóval nehezebben is tetszik. Sőt,ha 90 kilósan tetszett,határeset,hogy 80 kilósan is tetszene!
2022. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
69%
Úgy tudom ilyen oldalakon nőként könnyebb találni bárkit mint pasiként, bár én nem élek ilyenekkel, épp elég alja szint gyakorizni, viszont innen már volt kapcsolatom ><
2022. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
100%
szeretnélek megismerni esetleg randizni veled.
2022. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
44%
A többi válasz elolvasása nélkül echte saját tapasztalat: Még fénykép nélkül is kapós egy nő ilyen oldalakon mert lesz egy csomó ember aki úgy lesz vele :közel van, ingyen van. Komoly kapcsolatnak viszont csak elméleti esélye lesz. Az összes nő ott nézi be a dolgot hogy lesz majd 2-3 egész helyes fazon akinek megfelel a nem nagy szám csaj is 1-2 patron erejéig de semmi több. A csaj meg azt hiszi ez a szintje és elkezdi visszautasítgatni Kovács2Jancsi randimeghívásait mert tévesen túlpozicionálja magát
2022. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek a #59 válaszolóval. Az átlagos nők a társkeresőkön a rengeteg jóképű férfi jelentkezése miatt pár héten belül jó eséllyel abba az illúzióba esnek, hogy simán van esélyük ilyen férfit találni, nem kell beérniük kevesebbel. Csak arra nem gondolnak, hogy ezek a férfiak tipikusan tucatnyi nőnek csapják egyszerre a szelet, s igazából csak szédítik őket, lehazudják a csillagokat is az égről, hogy lefektessék őket, aztán továbbállnak. A szomorú az egészben az, hogy nagyon sok nő pár ilyen keserű tapasztalás után sem ébred fel ebből az illúzióból. Vagy ha igen, akkor is inkább elkönyveli magában, hogy minden férfi szemét állat, és otthagyja a társkeresőzést, mint hogy arra gondoljon, hogy jobban járna, ha lejjebb tenné a lécet.
2022. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!