Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
 141/156 anonim ***** válasza:
78%
140) micsoda kifejtés, lefegyverző érvek.
2022. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/156 A kérdező kommentje:

141

Miért válaszolnék olyanok kérdéseire, akik nem értették meg az enyémet!?

2022. márc. 2. 09:52
 143/156 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki érti a kérdésedet, csak egyszerűen röhejes. Te nem válaszolsz arra, hogy mégis mi irigylésre méltó lenne itt bármiben?
2022. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/156 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, anélkül, hogy rólad egy kicsivel többet tudnánk meg, lehetetlen válaszolni erre a kérdésre érdemben! Nem mindegy, hogy 21 éves egyetemista vagy, aki még szívesen lenne 18 éves szűzlánnyal; vagy 28 éves eltorzult jellemfejlődésű, visszamaradott, kisiklott életű lelkibeteg, aki nem érte el a mentális érettség korának megfelelő szintjét!
2022. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/156 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, igy igaz. Amúgy én 22 éves koromig szűz voltam, aztán viszont lett pár pasim, akikkel lefeküdtem és azóta is imádom a minőségi szeretkezést, természetesen a megfelelő partnerrel. Nem sok ember akar azzal maradni, akivel először lefeküdt, mivel más férfiakra is kíváncsi és szeretne élni, mielőtt férjhez megy. Kérdező, jöhet a szentbeszéd, hogy milyen laza erkölcsű szajha vagyok! :DDD
2022. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/156 A kérdező kommentje:

143

Ha az, akkor röhögsz egyet és továbbmész anélkül, hogy ide fröcsögnél bármit is. Te viszont nem ezt tetted, ha jól sejtem...


144

25 éves vagyok, amit már le is írtam az elején, de ezek szerint nem olvastad végig a reakcióimat... ennek ellenére te is ideköpted az okosságod... Lelkibeteg vagyok, így van, mint mindenki más.


145

Pontosan, az utolsó mondatod második felével abszolút egyetértek! A többi a magánügyed lett volna...

2022. márc. 2. 14:37
 147/156 A kérdező kommentje:

147

Hát persze, ha te mondod akkor az úgy is van. Nem?

Nem! A te véleményed sem ér többet az enyémnél és én pont az ellenkezőjét állítom... Akkor mi van?


Arra válaszoljatok már inkább, hogy ha nem tudtatok érdemben hozzászólni a kérdéshez, akkor mi a francért jöttetek és jöttök újra és újra vissza ide utálkozni, mantrázva a szaros kis véleményeteket.

Elmondom én: Azért, mert heves érzelmeket váltott ki belőletek a kérdés!


Azt viszont csak ti tudjátok megválaszolni magatoknak, hogy mi is a bajotok magatokkal...


Többé ide egy kommentre sem válaszolok!

☝️☝️☝️

2022. márc. 2. 15:22
 148/156 anonim ***** válasza:
82%
Öcsi, itt egyedül neked kell magadba nézned. Minden kommentedből kiderül, hogy te kizárólag azért akarsz szűz lányt, mert azt hiszed, ha az neked adja magát, soha nem fog ránézni más férfira, majd te tanítgathatod! Miért is van ez? Talán mert egyébként a korosztályodnál és az élet egyéb területein sikertelen vagy és azt hiszed, akkor láncolhatsz magadhoz egy nőt, ha majd te bevezeted a szexualitásba. Ez az egész erről szól, nem arról, hogy neked a szűz csajok jönne be. Akárhány nő ideírta, hogy több pasija is volt, te elkezdted gyalázni. De ha még nem fogtad volna fel, leírom akkor én is újra: Nem, attól mert te veszed el a szüzességét egy nőnek, még nem fog melletted lehorgonyozni, akárhogy is álmodozol és nem, attól mert egy nő több férfit is kipróbált életében még nem lesz kevébé értékes. Menj el inkább egy pszichológushoz, mert senkit nem érdekel itt a szexuális preferenciád, az viszont eléggé ijesztő, hogy valaki 25 évesen itt tart. Biológiai oldalról pedig: 25 évesen dúlnak a hormonok, az a normális, ha egy ilyen korú fiatal pasizik/csajozik, szexel, nem pedig ha a szobájában ülve gyártja az idióta teóriáit, egyszerűen egészségtelen, amit csinálsz. Komolyan mondom, hogy keress fel egy pszichológust.
2022. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/156 anonim ***** válasza:
84%
Uuuhhh hát én 23 éves szűz lány vagyok, így alakult, de inkább maradnék örök életre az, minthogy a kérdezővel pl lefekudjek.
2022. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/156 anonim ***** válasza:
89%

Légyszi halgass a 148-asra.

Amúgy miert is laza erkölcsű szajha a 145-ös? Mert élete során lefeküdt egynél több pasival? Neked óriási gondok vannak az emeleten, remélem, jó darabig szűz maradsz még 😂

2022. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!