Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
 121/156 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, idén mindenképp vedd használatba a fütyülődet! Nagy butaság lenne elpazarolni a huszonéves péniszed legjobb éveit, nehéz kihívásokat kergetve. Teljesítsd a célkitűzést azonnal, vagy engedd el a dolgot, és becsteleníts meg egy már korábban valamelyikünk által megbecstelenített lányt.


Először tehát turbó fokozatra kell kapcsolnod a szűz lány keresést. Ehhez csatlakoznod kell egy ájtatos vallási közösséghez. Nézd meg, hogy hol vannak a környékeden gitáros szentmisék, mert ott koncentrálódnak a legkönnyebben megközelíthető szűz lányok. Ez nem azt jelenti, hogy mindegyikük szűz lenne, de olyan 4-ből 1 igen. Azt már neked kell kiszagolnod, hogy melyikük az, nem ronthatsz ajtóstól a házba. Nyugi, rá fogsz érezni, ebben az őszinte közegben nincsenek nagy meglepetések: csendes modor, esetlen ruházat, divatjamúlt szemüvegkeret mind jó támpontok.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem (jogit leszámítva) bármely karának közösségi eseményeire is megpróbálhatsz beszivárogni, ott is egészen biztosan találni fogsz néhány példányt az első- vagy maximum másodévesek körében. Itt a gyors és határozott műveletek létfontosságúak, mert ezek a lányok fokozottan ki vannak téve a küszöbön álló megrontás veszélyének.


Ha nyárig nem sikerül megoldani, akkor viszont nincs mese, a fenti közösségekben megismert lányok bármelyikével át kell esned a tűzkeresztségen. Ne hagyd az év végére, mert tapasztalatlan kismackó vagy még, nem biztos hogy csettintésre sikerülnek a dolgok.

2022. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/156 anonim válasza:
19%

Bezzeg ha lány írta volna ki a kérdést, hogy "bűn-e az ha szűz barátot szeretnék?" akkor már mindjárt mások lennének a válaszok :'D Egyénként 20-as éveiben valaki miért ne lehetne még szűz? Mi ez az elítélés, hogy ott komoly problémák vannak ha egy lány e éveiben még az? Ne vicceljetek már :D Ha 30 felett van az már más kérdés..


No, de a kérdésre a válasz kérdező előbb meg kell válaszolnod saját magadnak, hogy miért is akarsz tulajdonképen szűz lányt? Azt gondolod, hogy más a személyiségük? Esetleg ez valami szexuális fétis akar lenni? Netán azt hiszed ha neked adja a szűzességét kevesebb eséllyel akar majd elhagyni?

2022. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/156 anonim ***** válasza:
24%

Miért miért, miért akar vajon egy férfi szűz barátnőt... Mert jobb b$szni.

Még tiszta, érintetlen, ártatlan, kívánatos. Ugyanazért akarnak, amiért a férfiak NEM akarnak ribikkel komoly kapcsolatot. Mit kell ezen ennyire filozofálni!

2022. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/156 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes hozzászólást, mert mindegyik épít, megértőbbeknek pedig tisztelet!


Azt hiszem, hogy tényleg durván félrement az egész dolog már mostanra, mert a legtöbben önmagába abba kötnek bele, hogy miért is akarok szűz nővel lenni. Pedig ez csak olyan, mintha én elítélnék valakit, hogy a csak a göndör és vörös hajú nőkre bukik... Nekem ehhez semmi közöm, így nem is érdekel, váljék egészségére!


Az utálkozóknak: Szerintem csak irigyek vagytok, mert igazából lelketek mélyén ti is vágynátok egy szűz nőre, de nem jutott nektek, talán mert nem vártatok türelmesen. Én megteszem, így valamennyi áldozatot hozok érte. Nem mellesleg szerelmet is keresek, valószínű nektek abból is kevés jutott, mert ha nem így lenne, akkor nem lennétek ilyen frusztráltak.


Bevallom, hogy a kerdés eredeti célja nem is igazán a véleménykeresés volt, hanem egy rejtett felhívás az ide tévedő szűz lányok részére. Többel leveleztem is azóta innen, de egyikkel sem jutottunk sehova. Ez ilyen... ebből is látszik, hogy nem csak a szűzességük érdekel. Ettől függetlenül próbálkozom tovább és nyitott vagyok az ismerkedésre továbbra is.

2022. febr. 13. 14:27
 125/156 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, de miért? Nem bírod a kritikát?

:DDDDDDDDDDD

2022. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/156 anonim ***** válasza:
94%
Ez mekkora hülyeség, hogy a férfiak nem akarnak a ribikkel komoly kapcsolatot:DDD Van elég sok tipik menő ismerősöm, aki kb a fél városnak megvolt, mégis a pasik sorban álltak, hogy járjanak velük. El is vették őket.
2022. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/156 anonim ***** válasza:
11%

#126

Mindenki a maga szintjén.

2022. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/156 anonim ***** válasza:
80%

Te mutass már magadról egy képet, kíváncsi vagyok, hogy nézel ki ilyen igényekkel.


Amúgy elárulom, hogy a szép lányok nagy része huszonéves korban nem szűz már, persze vannak kivételek, mielőtt még nekem esne bárki. De általában ők már tizenévesen kihasználják az adottságaikat és pasiznak, nem az ilyen szerencsétlenekre várnak, mint te. Tizenévest meg remélem nem akarsz megrontani, mert ugye azt nem tudjuk, hogy 20 éves vagy-e vagy 28. Nem a pasizás bűn, sőt, az egészséges, hanem az ilyen álszentkedés szánalmas:D

2022. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/156 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy tényleg fontos szempont, hogy hány éves vagy valójában? Mert ha 21, akkor még találhatsz mondjuk egy 17-18 éves érintetlen csajt.
2022. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/156 anonim ***** válasza:
24%
30 évesen is találhat 17 éves érintetlen csajt
2022. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!