Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
 111/156 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat, de a frusztrációddal azért kezdhetnél valamit.
2022. jan. 29. 11:39
 112/156 anonim ***** válasza:
83%
Na Kérdező, mi a helyzet? A kérdést lassan két hónapja írtad ki. Milyen fejlemények történtek azóta a szűz barátnő küldetésben? Mivel jutottál közelebb a céljaidhoz?
2022. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/156 A kérdező kommentje:

#112

Semmivel sem vagyok közelebb az álmomhoz. De a remény bennem él.

2022. jan. 29. 19:37
 114/156 anonim ***** válasza:
93%
Na jó, de mégis milyen változtatásokat alkalmaztál az életedben, hogy növeld az esélyeidet? Milyen helyekre jársz, ahol új embereket ismerhetsz meg? Hobbicsoportok, tanfolyamok, stb? Te magad mennyire vagy rendben? Külső, fizetés, saját lakás, autó, stb?
2022. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/156 anonim ***** válasza:
83%

Huszonevesen ez a legnagyobb gondja, hogy szűz nőt találjon, gondolhatjatok, akkor milyen élete lehet:D Az se mindegy, hány éves. Ha 28, az már elég fura, a 22 éveseknek meg nem ilyen hulyeseg jár az agyukban, hanem élik az életüket és mennek ide-oda a haverjaikkal. Ezzel a csavoval tuti nem stimmel valami. Amúgy meg ki kíváncsi erre a kérdésre? Én meg vörös nagymellű bombázót szeretnék, mégsem írok ki róla kérdést.

A magánügyed, örülj ha egyáltalán nőt kapsz valamikor.

2022. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/156 anonim ***** válasza:
32%
Én ismerek egy 20 éves 180-200kgos szűz csajt!
2022. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/156 anonim ***** válasza:
100%
Nem bun, csak kisebb a merites. Amugy vallasi kozossegekben erdemes probalkoznod, ok viszont az eskuvoig nem fogjak odaadni magukat. Szal suxx.
2022. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/156 anonim ***** válasza:
82%

Mért lenne bűn? Én is szűz barátnőt szeretnék. Bögyös-faros legyen, de legalábbis mindenképpen nagyseggű, szexőrült, intelligens, művelt, 30 körüli, kb. 155 centi magas, szőke, kék vagy szürke szemű. Sportosan, lazán öltözködjön. Beszéljen több nyelvet. Vastag combja legyen.


Na, én pont ilyet akarok. Csak veled ellentétben én el tudok tekinteni az elképzeléseimtől, úgyhogy nekem már volt nőm az életemben. Neked viszont aligha lesz, amíg ilyen fafejű vagy.

2022. febr. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/156 anonim ***** válasza:
17%
mi a baj azzal ha egy 35 éves összejön egy 20 évessel?? te is ilyen libernyák vagy? :D
2022. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/156 anonim ***** válasza:
40%
A libernyák prolesz elnevezése a liberális szónak, ami a szabadelvűekre vonatkozik. Ebből kifolyólag b.meg még a szavak jelentését se tudod. 35 éves meg járjon 35 éves nővel, mert a huszonéveseknek nem egy tata kell:D Bár a jól kinéző 35 éves nők is inkább fiatalabb pasikkal járnak. Ergo egy 35 éves szerencsétlen szűz pasi nézegesse az anyját.
2022. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!