Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, őszintén, titeket ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén, titeket ez taszít?

Figyelt kérdés
16 vagyok, de mondhatom, hogy lassan 17, és szűz vagyok, barátom se volt soha, és nem is csókolóztam. Nem mintha csúnya lennék, lett volna már rá esélyem párszor, de nem mentem bele. Valaki szerint ez gáz, és ideje lenne barátot keresnem (ugyanis nem is nézem az aktuális jelöltet, nem érdekel, ha jön, akkor jön, nem futok a szerelem után). Ez tényleg olyan taszító, mint mondják, vagy inkább örülnétek, egy tapasztalatlan, "érintetlen" barátnőnek?

2016. jún. 19. 19:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
25%
A baratom 23 en 18 eves vagyok lassan 7 honapja egyutt vagyunk, o errol ugy velekedett, hogy nem szeret szuz lanyokkal kezdeni, de ha en az lettem volna, nyilvan nem hatrany, mert szerelmes belem, es ez a legfontosabb. Ezzel szemben, csak, hogy ellenpeldat mondjak, legjobb baratnom pasija kifejezetten imadja, hogy baratnomnek o az elso, bugyijaba sose nyultak meg a lanynak (17eves) a mostani kozel fel eves parkapcsolatan kivul, szoval itt van ket pelda mind a ket esetre, valakit erdekel valakit nem
2016. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nyugi :)

Az a nem normális, ha 16 évesen nem szűz egy lány.

2016. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Épphogy előny:P
2016. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolod ezt... Nem gáz! Én 18 fiu vagyok van egy 18 éves lány barátom akinek még nem volt barátja és ugyan ezt kérdezte töllem! Ugy értem h gáz-e? Ne görcsölj ezen barátnőiddel menjetek bulizni vagy városba és biztos fogsz magadnak találni egy fiút:)
2016. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy ideális lány ezekben a dolgokban olyan, mint te :) ez normális :)

17F

2016. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem ha még érintetlen :) 17/F
2016. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem taszít, de nálam nem is előny.. Nem ez alapján fogok csajt választani. :D

16/F

2016. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 opened paradise ***** válasza:
Nyugi,aki normális,azt nem fogja zavarni.
2016. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A mai világban inkább előny...
2016. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előny :)
2016. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!