Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket is taszít ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is taszít ha valakinek sötétebb a bőre?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak gondjai vannak mert sötétebb a bőre a kelleténél és sokan cigánynak hiszi de, egyáltalán nem az csak ha kimegy a napra olyan 30 percet lebarnul. Kedves jófej segitőkész. 18 éves és még nem volt párkapcsolata mert mindenki inkább eltávolodik tőle a bőrszíne miatt.

2015. aug. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

De jó azoknak akik könnyen barnulnak..:(

A kérdésedre válaszolva,ha sötétebb a bőre valakinek az nem zavar,csak ha már nagyon-nagyon az.:) :D 15/L

2015. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2015. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kimondottan tetszik a barnább bőr, a fehérre bukom. Nem asszociálok mindjárt a cigányokra róla, egyszerűen csak látványra nem az igazi számomra. De ettől még nem akarnám kevésbé megismerni a srácot, és beleszeretni is képes lennék, ha úgy alakulna.
2015. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huszonegyedik században a fiatalok 80%-a a napon aszalodik, vagy korlátlan bérlete van a szoláriumba. Néha olyan lesült embereket látok az utcán, hogy az mar fáj:D

Amúgy meg még mindig butaság olyanokat kérdezni, hogy bejön-e az embereknek ez meg az. Valakinek szőke, valakinek barna, valakinek kis mell, másnak nagy, valakinek fehér bőr, valakinek barna... :D olyan szép színes a világ..:)

2015. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a négereket is szeretem ;) Olyaan széépek!!És biztos ő neki is szép bőre van ;) ^^
2015. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!