Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, őszintén, titeket ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén, titeket ez taszít?

Figyelt kérdés
16 vagyok, de mondhatom, hogy lassan 17, és szűz vagyok, barátom se volt soha, és nem is csókolóztam. Nem mintha csúnya lennék, lett volna már rá esélyem párszor, de nem mentem bele. Valaki szerint ez gáz, és ideje lenne barátot keresnem (ugyanis nem is nézem az aktuális jelöltet, nem érdekel, ha jön, akkor jön, nem futok a szerelem után). Ez tényleg olyan taszító, mint mondják, vagy inkább örülnétek, egy tapasztalatlan, "érintetlen" barátnőnek?

2016. jún. 19. 19:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind itt és privátban, de ismerkedni nem szeretnék, kérlek azért ne írjatok.
2016. jún. 19. 23:48
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

XD

Ez itt nem így működik.. Ha csaj vagy, ráadásul ilyen fiatal, akkor mondhatsz akármit, mindenféleképpen rádírnak. :D

2016. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Egyáltalán nem taszít. Sőt ahogy írták is ez előny ,hisz akkor az a fiú lesz az első akit te is igazán szeretnél.

2016. jún. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!