Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek mi okuk lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek mi okuk lehet a panaszra társkeresésben, amikor a Tinder tele van csúcs pasikkal?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból ránéztem a konkurenciára. És azt láttam, hogy a Tinder férfi oldalról príma felhozatalú. Tele van még férfi szemmel is jóképű orvosokkal, mérnökökkel akik ráadásul sportosak és divatosak is.

De ha még ilyen férfiak is társkeresőre szorulnak Magyarországon, akkor a nőknek hogy lehet egyáltalán bármilyen társkeresési problémája?



2021. aug. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
14%

#30: Te a szidós kategóriába estél. Köszönöm, hogy ilyen gyorsan igazoltál is. Esetleg ezt az általad említett dolgot írd már oda a női oldalnak is, akik ugyanezt csinálták.

Ja, hogy ott nem zavar, mert ennyire nem a tények érdekelnek, hanem csak a nemek. Értem.

2021. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
3%
30: Ti is jól kinyaljátok egymást itt minden nap. De gondolom az nem számít.
2021. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
65%

Hát jó ezt hallani hogy ilyen menők a mérnökök a nőknél.


Csak nem tudom melyik univerzumban.


Mérnök vagyok és nálam nagyobb lúzer nők terén nem sok van.

31f

2021. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
#33: Senki sem mondta azt, hogy minden mérnök tarol. Nálunk pl. az infósok kb. negyede tűnt lúzernek, de a gépészek közül csak 1-2 ember.
2021. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
0%

34-És mi alapján tűntek lúzernek, tán rájuk volt írva filctollal, esetleg alkoholos filccel, vagy rostironnal?

Netán a hátukra volt ragasztva?


Tényleg érdekel...

2021. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
#34: Látszott a megjelenésükön, hogy feszültek minden helyzetben és valahogy nem tudnak beilleszkedni a legtöbb ember közé.
2021. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
6%

Inkább a nőknek az a bajuk, hogy az ilyen top pasikák nem őket válasszák, vagy pedig nem maradnak meg mellettük.


Most tényleg ne sértődjön meg senki, de innen a gyk-ról is ismerek vagy 15 nőt, volt fényképcsere is. Mind jónak mondta magát, de az utcán észre sem vettem volna őket. Ezt értsd úgy, hogy egyáltalán nem zsánereim az insta modellek. A másik gond meg az, hogy az ilyen nőknek akkora elvárásaik vannak a külsőt illetően is, csak azt nem tudom mire fel???


Értem én hogy a tinderen megszokták a jó pasik látványát, ez lett az ingerküszöb. Viszont a már elég gáz, ha azt hiszik nekik az ilyen jár, és hogy ha nem lesz nekik hasonló akkor nem is kell férfi.

Ami még torzítja a valóság képüket az meg az, hogy férfi csordák vannak a lábaik előtt, de azt tudni kell, hogy ezek magasról lesz*rják a külsejüket, a személyiségüket, ők csak baxni akarnak, szó szerint. Ez az érdeklődés nem egyelő a vonzó külsejükkel, mert az sajnos nincs. Ingyen p*na, semmi több. Vagyis a lehetőség.

2021. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
82%

Én átlagos nőként voltam tinderen és elő is fizettem, hogy lássam, kik húznak jobbra és kizárólag közülük "válogattam". És nem, nem jelöltek modell külsejű pasik (ha esetleg mégis, akkor csak szexre), sem kigyúrt macsók, mondjuk én egyiket sem bánom, ugyanis pont nem az eseteim.

Egy - mondjuk úgy - átlagos külsejű, de számomra vonzó férfit kerestem, akivel a belső alapján is összeillünk. És igen, múlt időben, mert megtaláltam. :)

2021. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
26%

Húha! Extrém nehéz feladat lehetett nőként kiválasztani egy hapsit!!! Aztaaa, egyedül csináltad vagy segítettek benne???


Na ezt a mutatványt hajtsd végre férfiként! Level 100.

2021. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
78%
#39 Ha az az egy pasi nem lett volna véletlenül fönt, lehet, hogy az illető nő már feladta volna a keresést és maradna szingli mint én is, és sokan mások. Nem az volt a kérdés, kinek milyen nehéz úgy általában. A mókás kérdező szerint azért, mert a tinderen sok jó pasi van fönn, még a nőknek (válogatás nélkül minden nőnek) milyen jó. Az, hogy ez a kategória számunkra nem elérhető, már nem érdekli, mert akkor nem igazolja valamelyik hülye elméletét arról, hogy de könnyű nőként társat találni. Elárulom, átlagos nőként nem könnyebb, mint átlagos férfiként.
2021. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!