Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek miért mániájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek miért mániájuk a saját ingatlan, amikor a német pasijuknak meg elnézik, hogy nincs?

Figyelt kérdés

Ez is egy kettős mérce. A németek több mint 3/4-ének nincs saját lakása még öreg korában sem, legalábbis városban vagy környékén semmiképp. Viszont ott le van szabályozva a lakás bérleti díj, ami nevetségesen alacsony a munkabérekhez képest, így ez ott nem is számít.

Oké, de akkor miért várják el a magyar nők a magyar pasiktól, hogy örököljenek legalább egy ingatlant? Hiszen itthon szarok a bérek, nem ér annyit itt egy ingatlan mint amennyire felfújták a nők miatt, mert nincs gazdasági alapja. De bezzeg a német pasiknak simán elnézik, hogy bérlakásban élnek életük végéig...

Hogy is van ez?



2021. jún. 21. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, nekem egyik barátnőm se várja el, az én kapcsolatomban is én adtam magunk alá az ingatlant. (Nő vagyok) Szerintem ha nem akarnak veled össze jönni, az nem az ingatlan hiánya miatt lesz.
2021. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vártam el ezt senkitől sőt mikor megismertem a férjem 3 éve akkor még az anyjával élt. De azt már joggal várom el, hogy x idő után költözzünk össze teljesen külön, nézzük meg hogy tudunk együtt működni, és teremtsünk közös otthont.
2021. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok, van lakásom és nem várom ezt el a férfitól. Sőt, tovább megyek: némettel össze sem jönnék.
2021. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

istenem, mikor fogjátok már megunni ezt a külföldi pasi dolgot

normális magyar férfinak van normális magyar nője, aki meg gyökér, az így járt, ennyi.

2021. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy tényleg van aki komolyan gondolja ezeket a kérdéseket vagy csak unalomból és trollkodás céljából írjátok ki őket?
2021. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Németországban mások a normák, Magyarországon sajnos kialakult egyfajta saját ingatlan kultusz, és ezt ironikus módon még a szocializmus is megerősítette. Tehát Németországban az ilyesmi azért nem elvárás pont, mert a többségnek sincsen saját. Magyarországon meg ez mintegy kötelező, és csak akkor vesznek komolyan, ha már sajátban laksz vagy minimum jelben van egy örökösödés útján. Még jobb, ha jelben is van már egy, és már sajátban laksz, na az a főnyeremény.

El kel fogadni, hogy átlag egy 10-15 milliós vagyonnal kell rendelkezned ahhoz, hogy életképes kapcsolatot tudj kialakítani. E nélkül is megy, ne értsük félre, de dobva leszel, amint jön egy pénzesebb.

2021. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak mikor unják meg az altalanositast? És mikor unják meg a külföldi pasizast?
2021. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy saját hely kell ahol lehet dugni, senkit nem érdekel hogy bérled vagy a tied.
2021. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem vártam el a saját lakást soha, mert nekem van.

Viszont azt igen, hogy simán fenn tudjon tartani egy akár nem saját házat/lakást, ami nem egy lyuk.

Tehát nekem az számít, hogy anyagilag képes legyen rá.

2021. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
9! Akkor az ugyanaz, nem?
2021. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!