Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek miért mániájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek miért mániájuk a saját ingatlan, amikor a német pasijuknak meg elnézik, hogy nincs?

Figyelt kérdés

Ez is egy kettős mérce. A németek több mint 3/4-ének nincs saját lakása még öreg korában sem, legalábbis városban vagy környékén semmiképp. Viszont ott le van szabályozva a lakás bérleti díj, ami nevetségesen alacsony a munkabérekhez képest, így ez ott nem is számít.

Oké, de akkor miért várják el a magyar nők a magyar pasiktól, hogy örököljenek legalább egy ingatlant? Hiszen itthon szarok a bérek, nem ér annyit itt egy ingatlan mint amennyire felfújták a nők miatt, mert nincs gazdasági alapja. De bezzeg a német pasiknak simán elnézik, hogy bérlakásban élnek életük végéig...

Hogy is van ez?



2021. jún. 21. 14:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

1, nincs kettős mérce randizásban

2, néhány pali ezen a fórumon úgy beszél mintha az ég világon semmi önálló motivációja/igénye sem lenne az élete jobbátételére. A saját lakás JÓ mert a SAJÁTOD. Nőként én egyedül is gyűjtök rá, mert ha lesz párom, ha nem, nekem kell egy saját hely. Nem az érdekel, hogy egy lakással talán több fütyi kering majd körülöttem, hanem az, hogy legyen egy otthonom, nem pedig egy albi, amiből akármelyik nap kidobhatnak.

Ha meg valaki akivel ismerkedem azt mondja nekem, hogy neki fontos a saját lakás, akkor nem jövök fel ide zokogni az igazságtalanság miatt hanem megforgatom a szemem és annyit mondok hogy nyilván fontos bmeg.

2021. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

10-esnél van az igazság. Kell egy hely, ahol felszabadultan egymáséi lehettek, aztán kész.


Amúgy azért törekednék saját lakásra, mert nyugdíjas koromban a fos nyugdíjamból hogyan fizessek egy albérletet??? Nagyobb biztonságot ad, ha a magaméban élek. Egy jó biztosítás rá, és már nyugodtan alszom.

2021. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
3%

Engem az döbbent meg, hogy a legtöbb válaszoló annyira buta, hogy meg sem érti a kérdést!

A kérdező nem azt írta, hogy jönnek a külföldi pasik, akik elviszik a magyar nőket, csak a válaszolók kétharmada képtelen ezt felfogni, azt írta, hogy

van ugye Németország az ottani pasinak nem kell a saját ingatlan, hogy kapcsolata legyen egy másik némettel

itthon meg a magyar pasinak kell lakás a magyar nőhöz.

Versteht ihr endlich?

erre a nőcikék sivalkodnak, hogy külföldipasiznak itten, basszus értsétek meg, miről szól a kérdés.

2021. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem unjátok még? Szánalmasak vagytok.
2021. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

"itthon meg a magyar pasinak kell lakás a magyar nőhöz."


Na ne mondd! Nem ezért nincs nőd. A fiatalok párok közösen szereznek leginkább ingatlant. Ha meg a vén pasi akar fiatal csajszit, akkor meg szép, hogy előrébb tart, mint egy frissen végzett.

2021. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6%

"Na ne mondd! Nem ezért nincs nőd."


Van, innen tudom.


üdv.

2021. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Németországot meg ne hozd ide, mert egy német nyugdíjas is ki tudja fizetni a bérleti díjat (tudom, van egyedülálló nyugdíjas rokonunk, teljesen átlagos német fizetése volt), míg egy átlag magyar nyugdíjas igencsak messze van tőle. örül, ha a rezsit fizetni tudja.
2021. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

De, te észlény kérdező!

Nyugati országban is azért nem annyira számít, hogy bérelsz vagy saját, mert ott inkább bérelni divat egyrészt, másrészt attól ki tudnák fizetni a sajátot is.Ott ezért nem firtatják ezt, mert alap.

30-on fölül mindenki stabil partnert keres, akire lehet alapozni, ez nem változik sehol.

2021. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Az ingatlant egy olcsó kifogásként mondják a nők, amikor nem nézel ki elég jól. Ébredjetek már fel, ma senkit sem érdekel a pénz, kivéve ha a felső 1% -ban van, bár akkor is inkább az életmód meg a hatalom az, ami matchel.
2021. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a német pasi 10x annyit keres. Mondjuk én azért annyira nem hajtanék a német pasikra, mert nincs belőlük sok, viszont a világ összes nője őértük verseng. Ne felejtsük el, hogy Németország exportja a legnagyobb a világon, pláne ha egy főre vetítjük. Tehát nekik aztán van kiből válogatni. De azért hajrá lányok!
2021. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!