Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek mi okuk lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek mi okuk lehet a panaszra társkeresésben, amikor a Tinder tele van csúcs pasikkal?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból ránéztem a konkurenciára. És azt láttam, hogy a Tinder férfi oldalról príma felhozatalú. Tele van még férfi szemmel is jóképű orvosokkal, mérnökökkel akik ráadásul sportosak és divatosak is.

De ha még ilyen férfiak is társkeresőre szorulnak Magyarországon, akkor a nőknek hogy lehet egyáltalán bármilyen társkeresési problémája?



2021. aug. 20. 21:33
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én jelenleg 70 kiló körül vagyok és nem szoktam szidni a férfiakat. Most sem szidtam őket, tényeket írtam le. Az átlagos nő ugyanúgy nem kell a menő pasiknak mint fordítva. Az, hogy megdugnának még nem jelent instant kapcsolatot.
2021. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
4%

Eddig az volt a bajotok, hogy csak melósok, csúnya, buta emberek írtak rátok, már meg az, hogy túl jók ott a pasik, akikhez csak luxusfeleség illene?


Ki érti ezt?

2021. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi... Nekem pl. az, hogy nem nyertem a genetikai lottón, így a Tinder (vagy bármilyen társkereső) eleve nem is pálya, ahogy ezek a "csúcspasik" sem. Utóbbi mondjuk nem baj, mert tudom, hol a helyem. Inkább az a baj, hogy nincs hol ismerkedni + hogy a kínálat nagyjából két szélsőségre oszlik, az említett csúcskategóriára és a több (vagy akár minden) szempontból nagyon problémás, siralmas alakokra. Nos, csak azért, mert ronda vagyok, nem fogadom el, hogy az ápolatlan, analfabéta, szenvedély- és pszichés beteg, szüleim korosztályába tartozó, esetleg mindezek mellé még kisebbségi is az én szintem. Azt már csak félve merem leírni, hogy azzal sem tudok kibékülni, hogy csúfságomból fakadóan nekem úgy kellene szexelnem, hogy nem kívánom a másikat, akár kifejezetten undorodom is tőle, fogjam be a számat, örüljek, hogy egyáltalán ilyen is jutna néha...
2021. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
95%

Bizony, érthetetlen, hogy fel tudom mérni, hogy átlagos vagyok, és átlagos férfit keresek, nem egy alkesz melóst vagy egy hereverő Berki Krisztiánt. Tényleg, ki érti ezt.


Önismeretnek hívják. Nem árt gyakorolni.

2021. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
24%

"hogy a kínálat nagyjából két szélsőségre oszlik, az említett csúcskategóriára és a több (vagy akár minden) szempontból nagyon problémás, siralmas alakokra"


Elhiheted a nők "kínálata" ugyanilyen.


Van az üresfejű instapicsa, meg a ronda, dagadt, de legalább értelmes Gizike.

2021. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, én rengeteg szép lány látok mindenhol, egyik sem insta pitcha. Ők vajon kik lehetnek?
2021. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
22%

A nőknek varázslat kell. Azt kell érezniük, hogy húú ez most valami MÁS. Ők ezt valami kémiának nevezik. Na innentől persze mindegy kb hogy is néz ki a férfi. Van, aki ráérez, hogy adott nőnél ezt mivel érheti el, valaki nem.


Emiatt lehet az, hogy sok nőnek nem kell a jóképű gyerek sem, mert nem érez rá, hogy bolondítsa magához a nőt.


Nekem sem volt még barátnőm, de szerintem ez a lényeg. 31f

2021. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
3%
16: Érdekes, én rengeteg normális srácot látok mindenhol, egyik sem alkoholista. Ők vajon kik lehetnek?
2021. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
9%
17. Azt nevezik kémiának, amikor aggódhat érte, hogy mikor dobod ki. Ha megbízhatatlan vagy, ha nem írsz vissza néha 1-1 napig, ha más nőket fűzöl mellette, ha mindig tiéd az upper hand és úgy érzi többet érsz mint ő, kapósabb vagy mint ő.
2021. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
16%

"Az átlagos nő ugyanúgy nem kell a menő pasiknak mint fordítva. Az, hogy megdugnának még nem jelent instant kapcsolatot."


Kevés nő van, aki ezt agyilag felfogja.

2021. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!