Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ausztriában könnyebb barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában könnyebb barátnőt találni, még magyar férfiként is, mert ott nincs olyan férfitöbblet?

Figyelt kérdés

Haverom kiköltözött én meg voltam nála nyaralni egyszer. Már az első napon 2 lány is rám mosolygott egy pedig le is szólított az utcán. Magyarországon ilyen soha az életben nem történt velem a 27 évem alatt.

A szórakozóhelyeken is sokkal jobb volt a nemek aránya, kb. 50-50% volt alig hittem a szememnek, itthon ez 80-20% szokott lenni a férfiak javára.

És nagyon szépek voltak a nők, én azt mondom szebben is mint itthon, bár nem Bécs-ben, hanem Graz-ban voltam, ami stájer tartomány székhelye, ott sokan szlovén felmenőkkel is rendelkeznek történelmi okokból, tehát ott sok a szláv vér is bennük.

Kint tényleg könnyebb barátnőt/társat/feleséget találni férfiként? Érdemes emiatt kiköltözni és megtanulni németül, mert a magyar nőknél nincsenek sikereim.



2021. máj. 28. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Igen, jó utat! :)
2021. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Én is Ausztriában élek és őszintén, én is úgy látom, hogy itt sokkal lazábbak, nyitottabbak a nők. Szóval ja, lehet több az esélye itt az embernek.
2021. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Nincs férfitöbblet Magyarországon.

Ettől függetlenül persze, ha te úgy érzed hogy az osztrákoknál jobb lenne próbálkozni, akkor hajrá.

2021. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

NINCS FERFITOBBLET.


az osztrak nok meg nagy esellyel ra se neznenek egy ilyen nyomorult incel magyar prolira. de menj csak, legalabb addig se az itteni noket ‘boldogitod’..

2021. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

Elhiszem, hogy egyeseket nagyon zavar, ha a világnézetével ellentétes dolgokat lát, de attól még STATISZTIKAI TÉNY a férfitöbblet Magyarországon is és az egész világban.


A különbség annyi, hogy itthon ha a 80-90 éveseket is beleveszed, akkor kiegyenlítődik és átfordul a nők javára.


De 50 alatt FÉRFITÖBBLET van minden korosztályban

2021. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

#5


15–39 éves korosztályban 1000 fő férfire jut 968 fő nő.

(Forrás: KSH demográfia)

EZER férfinként az a 32 fő férfitöbblet konkrétan semmi.

(39 év fölött pedig nőtöbblet van.)

2021. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Micsoda szerencse, hogy az osztrákoknál nem érvényes a biológia, és nem születik több fiú. Remélhetőleg nem lesz vonzó az ország a bevándorlóknak és a vendégmunkásoknak, mert akkor jóval több férfi költözik oda, mint nő, ami felborítja a nemek arányát...

Várjunk csak 🤔

2021. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es: Nem csak a születési arány számít egyáltalán.

Általános tény, hogy a fejlett jóléti országokban több a nő, a fejletlenebb országokban ahol rossz az élet ott több a férfi.

A magyarázat egyszerű: A jólét, az anyagi biztonság mindig is mágnesként vonzotta a nőket. Nincs ez máshogy országok szintjén sem.

2021. máj. 28. 16:40
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

‘A magyarázat egyszerű: A jólét, az anyagi biztonság mindig is mágnesként vonzotta a nőket. Nincs ez máshogy országok szintjén sem.‘


te ezeket komolyan el is hiszed?:D

igen, az osszes csoro orszagbeli no a gazadag nyugati orszagokba megy KIHASZBALNI SZEGENY FERFIAKAT. valoban, tenyleg nem a ferfiakra jellemzo, hogy tomegesen elmennek valami fejlettebb orszagba fizikai munkat vegezni, kamionozni es hasonlok. es tudod miert, a penzert!


sot, kapaszkodj meg, meg a mi csoro kis orszagunlba is TOMEGEVEL jonnek a roman es ukran vendegmunkasok, mert nekik meg ezt is jobb, mint otthon.


es azt mivel magyarazod, hogy csomo kulfoldi no is el magyarorszagon? amerikaiak, hollandok, spanyolok.. biztos ok is csak szegeny magyar ferfiakat jottek kihasznalni, ugye?


vegul pedig: magadat es a fajtadat ne szamold a ferfiak koze, mert nem vagytok azok. tehat az lenne a korrekt, ha 3 kategoriat kulonitenenk el: ferfiak, nok es nyomorek seljet incelek, es akkor mindjart durvan notobblet lenne.

2021. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A legnagyobb férfitöbblet Kínában és Indiában valamint a Közel-Kelet szegény országaiban és Kelet-Európában van.

Nyugaton sok a nő, mert a világon mindenhonnan jönnek női bevándorlók a jólét miatt. A férfiakra sokkal jellemzőbb, hogy jó nekik a nyomor is.

2021. máj. 28. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!