Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön tényleg nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön tényleg nem annyira kapósak a magyar nők mint itthon? Kint nincs akkora férfitöbblet?

Figyelt kérdés

Sok fiatal nő ismerősöm költözött külföldre, és sokan közülük, akik nem eleve párként mentek ki, hanem egyedülállóként azok bizony sokan társkeresési gondokkal küzdenek. Amikor itthon nagyon nagy volt a kereslet rájuk, mivel itt rengeteg a szingli férfi. De nyugaton valamiért nem.

Azaz általános megfigyelés, hogy minél fejlettebb egy ország, annál jobb a nemek aránya is. Nyilván a nőket jobban vonzzák a pénzes pasik és a jólét. Sok férfi meg igénytelen és egy putris dzsuvás országban, környezetben is ellakik, és persze panaszkodik hogy nincsen nője és a nők milyen anyagiasak.

Erre vezethető vissza a dolog? Az a férfitöbblet és túl sok szingli férfi az csak nálunk, kelet-európában jellemző, máshol nem?


2020. febr. 2. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Országtól is függ. De a magyar lányokat világszerte szépként emlegetik, szóval nem csak az arányokon múlik.
2020. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Több országban éltem már nőként, kettőben volt is tartós kapcsolatom helyivel. Sokkal könnyebb volt külföldön, eleve különleges, ha másik országból jössz, ha más vagy, mint a helyi lányok. Persze most majd megkapom, hogy úgyis csak meg akartak dugni, persze sok ilyen is volt, de rengeteg komoly érdeklődő is volt. Egyébként én rengeteg magyar lányt ismerek, aki külföldön él, és nincs társkeresési gondjuk.
2020. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi vagyunk a legszebbek ez nem is vitás, csak az irigyek varnyagnak. ;)
2020. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Bocsánat a szláv nők messze verik a magyar nőket átlagban. Magyarországon férfitöbblet van? NEM. Itt a gyakorin van sok sok siránkozó pasi és öntelt nő. Az élet egészen más!
2020. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem külföldön sokkal egyszerűbb volt mindenféle ismerkedés. Kint laktam 6 évig, mert kint tanultam. Van egy rakás közösség, ahol a kint élő külföldiek mind összegyűlhetnek közösségi programokra, pont azért, hogy ne legyél egyedül. Nekem szinte rögtön lettek barátaim, akikkel aztán mentünk mindenhova és a páromat is így ismertem meg. Lehet fiatal voltam és mindenki nyitott is volt erre, de nem hiszem, hogy nehéz lett volna ismerkedni. De ha férfi lettem volna, akkor se.


Én Dániában éltem, a párom lengyel volt. Már annyira nem vonz ez a jövés menés, de még mindig lennének ilyen programok Magyarországon is. Szóval szerintem itt se lehetetlen. Aki keres az talál.

2020. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs semmilyen férfitöbblet, ez csak mendemonda, nem támasztják alá a statisztikák. Egy magyar nő, ha normális, itthon és külföldön is fog párt találni. De nőként mondom, sajnos nem igaz, hogy a magyar nők a legszebbek. Európa legelhízottabb nemzete vagyunk, kevesen figyelnek az alakjukra, táplálkozásra. Persze nehéz is az anyagi gondok meg a stressz mellett. Ehhez jönnek sajnos a szintén elterjedt sztereotípiák a "kelet-európai nőkről", miszerint a pénzre/állampolgárságra mennek. Sok nyugati férfi nagyon óvatosan ismerkedik emiatt kelet-európai nővel.
2020. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Sehol nincs férfi többlet. Ott sem más a nemek aránya, hacsak nem Kínáról van szó. ne oszd már itt a hülyeséget.

Amúgy nyilván előnybe részesítik a közös nyelvet beszélő, azonos kultúrában felnőtt nőket, mint egy idegent, főleg, ha valami alja betanított munkát végez csak, mint a kint dolgozó magyarok nagy része.

2020. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem 20-as éveikben kimennek megszedik magukat hazajönnek és vesznek egy drága családi házat új autót
2020. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon sosem volt senkim, külföldön ragadtak rám a pasik, a volt férjem is külföldi.Éveket éltem kint (3 országban) és sosem volt gond az ismerkedés. Mióta itthon élek és elváltam, szintén senki. A magyar pasiknak sosem kellettem.
2020. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
hát igen 9-es, lehet, hogy válogatósabbak...
2020. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!